Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lesz valakinek ennyire...

Hogyan lesz valakinek ennyire fényes és egészséges a haja? (kép a leírásban)

Figyelt kérdés
[link]
2019. márc. 14. 07:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Úgy, hogy kínai leszel.


De tényleg. A kínaiaknak nagyon más az életstílusuk. Nem stresszelnek semmin, rengeteg sushit, rízst esznek, rengeteg gyógyteát isznak, nem vasalnak hajat, nem festik a hajukat, nem hajszárítóznak, magyarán mondva, csak táplálják a hajukat és nem károsítják. A mekis kajától pl sose lesz ilyen szép haja az embernek, mert semmi olyan vitamin nincs benne, ami táplálná a haj szerkezetét.


Illetve még közrejátszik a genetika is. A kínaiak 90%a fekete, erős, egyenes hajjal születik. Ha neked vékonyszálú, göndör hajad van, akkor a fejed tetejére is állhatsz, nem lesz ilyen a hajad.

2019. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

A lány mindenbizonnyal nem kínai, hanem kazah, burját vagy valami hasonló, tehát részben vagy egészben ázsiai, nekik pedig alapból szép a hajuk.

A kép pedig keratinos hajegyenesítés után készült, le is írja a leírásban, mennyire elégedett az eredménnyel.

2019. márc. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

Igen én is arra gondoltam, hogy vagy kínai, vagy ázsiai, vagy japán, csak ezt így nem írtam ki, mert igazából ebből a szempontból mindegy. Mind a három nagyon hasonló kultúrával és életvitellel rendelkezik, és mind a három nagyon távol áll az európaiaktól.


A lényegen nem változtat, azért ilyen szép a haja, mert nem európai, és erre rátesz egy lapáttal a kreatinos egyenesítés, de a kreatinos egyenesítés sem ér semmit, ha nem az ő életmódjukat folytatod, sose lesz ilyen a hajad.

2019. márc. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A keratinos hajegyenesítés az európai hajon is működik, túlzás, hogy "nem ér semmit".


[link]


[link]


Kérdező, ha maga a kezelés érdekel, itt olvashatsz véleményeket:

[link]

2019. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

Mi lenne, ha nem csak egy fél mondatot ragadnál ki abból amit írtam? Összetett mondatok elemzése?


Egy szétzilált szarrá töredezett hajjal csodákat művel igen, de olyan szép fényes, es egészséges haja, mint a képen szereplő hölgynek, sohasem lesz, hiaba a kreatinos kezelés, mert nem ázsiainak született, és nem az ő életmódjukat folytatja.

2019. márc. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

59% !


Nem akartam beléd kötni, pedig több dolog is bántja a szemem abban, amit írtál. Most már muszáj, ha elkezdted, ne haragudj.

Írtad, a lány kínai.

Kijavítottalak, a lány mindenbizonnyal egy Ororszország területén élő ázsiai népcsoporthoz tartozik, tehát nem kínai.

Erre te: "Igen én is arra gondoltam, hogy vagy kínai, vagy ázsiai, vagy japán, csak ezt így nem írtam ki, mert igazából ebből a szempontból mindegy."

Nincs olyan, hogy "vagy kínai, vagy ázsiai", mert minden kínai ázsiai. Minden ázsiában élő népcsoport ázsiai.

És miután ki is javítottalak, beírod, te is mondtad, vagy japán vagy kínai.

A burjátok, jakutok, csukcsok (és még sorolhatnám reggelig, hány nép él Oroszországon belül és annak közvetlen határában) nem kínaiak. A kazahok sem.

Tehát amit írtál, helytelen.


Alapvető műveltség, hm?

Még mielőtt belekötsz másba...

2019. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom, miert pontoztak le ennyire az elso valaszolot, igaza van. Mindegy, hogy milyen nemzetisegu a lany, valamilyen azsiai nepcsoporthoz tartozik, nekik meg eros, egeszseges, strapbiro hajuk van alapbol is, plane ha meg ilyen keratinos egyenesitest, vagy valamilyen kezelest csinalnak rajta. De nekik kb akkor is ilyen, ha nem apoljak mindenfele cuccal.

Egy vekonyszalu europai hajbol nyilvan nem lesz ilyen, de sokat tehetsz a hajad erdekeben: egeszseges etkezes, igyal sok vizet, ne hasznalj hot a hajadon, apold pakolasokkal, esetleg valami hajszerkezet javito kezelessel stb. es egybol eszre fogod venni a valtozast.

2019. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És el lehet valamivel érni hogy ilyen legyen a hajam? Plazona kezelésen kívűl. A hajpakolásoktól még hasonló sem lesz?
2019. márc. 14. 22:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a hajad állapota, szerkezete jelenleg.

Vannak nagyon jó hajpakolások, van, amitől én sem ismerek rá a hajamra. Viszont ennyire fényes hajat nem biztos, hogy el lehet érni pusztán csak hajápolókkal, ha a puha, sima, egyenes felszín kivitelezhető is.


Milyen a hajad most?

2019. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hat az én hajam dús hullámos viszont vékony szálú. Pont ezért a hajvasalás csak nagyon ritkán lehetséges mert viszonylag elég gyorsan törik. A másik problémám vele hogy ilyen "pufi" nem mindig de megesik.(remélem érthetően mondtam 😅😄)
2019. márc. 15. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!