Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mittesszerek ellen...

Nektek mittesszerek ellen milyen arctisztító vàlt be? Nem zsíros, vagy pattanàsos a bőr, csak kicsit mittesszerek.

Figyelt kérdés

Néztem pl. most az isanànak az aktív szenes habzó lemosójàt.

Olyat szeretnék, ami nem szàrît annyira, mert kicsit vízhiànyos is a bőröm.

Időnként jàrok kozmetikus hoz tisztíttatni, de jó lenne valamivel megelőzni is a mittesszereket, úgymond.

Előre is köszi!


2019. márc. 26. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem BHA, semmi más.
2019. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Garnier 3in1, egészséges étkezés és napi minimum 2 liter víz.
2019. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Isana pattanás elleni hámlasztó.
2019. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! :)
2019. márc. 26. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Bha..egyértelmű..nekem.amúgy jó vélemenyem van az olajos tisztítasról is..két féle módon..hidrofil olajjal tisztítod a bőröd naponta..vagy rajtahagysz a bőrödön híg konzisztenciájú oljat vagy hidrofil olajat egy 15 petcre és gőzölöd utána vagy olajjal a fejeden gőzölsz..vannak akik hidrofil olaj pakolást raknak fel 15 percre vsgy hidrofil olajat
2019. márc. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bha..egyértelmű..nekem.amúgy jó vélemenyem van az olajos tisztítasról is..két féle módon..hidrofil olajjal tisztítod a bőröd naponta..vagy rajtahagysz a bőrödön híg konzisztenciájú oljat vagy hidrofil olajat egy 15 petcre és gőzölöd utána vagy olajjal(nem hidrofil) a fejeden gőzölsz..vannak akik hidrofil olaj pakolást raknak fel 15 percre és utána kitudjak nyomni a mitesszeteket én nem ajánlom a nyomkodást..ami nekem bejött mert láthatóan kitisztultabk és összébb húzódzak a porusaim szóval ami hatott az a gyenged de alapos napi tisztítás. Színezett hidratálót és egy kis sminket viselek miden nap amit hidrifil olajjal mosok le, de manapság csak a szemem környékén használom és a többi területet a bioderma olajos tusfürdőjével mosok le ami szintén jól oldja az olajos krémeket..ezt ún. makeup eraser szerű ebayes mikroszálas kendővel törlöm le mert az mindent leszed szépen..utána finom nem szárító arclemosó hab és arclemosó ecset..az ecset maga nagyon finom és puha több félém is van a lényege h a hajszálnál finomabb 0,045 mm szálakból áll az ecset(írd be h tosowoong cleansing brush ilyen tipusú)ezeket ebayről rendeltem és alaposan de gyengéden kitisztítja a bőrt.

Remélem segítettem..

2019. márc. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!