Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl sokat foglalkozok a hajammal?

Túl sokat foglalkozok a hajammal?

Figyelt kérdés

Derékig érő, vékonyszálú, egyenes, természetes szőke hajam van.

Hetente háromszor szoktam hajat mosni. Próbáltam csökkenteni kettőre, de olyankor utolsó nap már vállalhatatlan volt, így maradt a három.

Sampont, pakolást, kifésülősprayt, hővédőt és olajat használok.

A sampon, pakolás, kifésülő 3-4 hónapig, a hővédő fél évig, az olaj pedig egy évig elég.

Drogériás termékeket használok, leszámítva a hővédőt, de azt is olyankor veszem, amikor akciós (2000Ft).


2019. márc. 31. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont jó amennyit foglalkozol vele. Én is így csinálom pakolás kivételével, mert csak balzsamot szoktam használni. Meg hamvasítót teszek még rá az általad felsoroltakon kívül. Nekem vállig érő festett szőke hajam van. Szerintem nem túlzás ez az ápolás. Ha szeretnél kevesebbszer hajat mosni, akkor fond be amikor már zsíros, így ki tudod tolni 1 nappal. :)
2019. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Te tudod, a te időd, a te pénzed.

Én vitamindúsan és egészségesen étkezem. Heti kétszer mosok hajat Johnson and Johnson natúr samponnal, megszárítom és kész. Mindig szép fényes a hajam. Nyáron nem szoktam szárítani. Kb. hátközépig érő barna hajam van.

2019. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Batiste sza razsamponnal hajmosas utani kovetkezo este fujd be alaposan a hajad. Igy kibirod heti 2x a mosast
2019. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!