Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket ajánlanátok jobban?

Melyiket ajánlanátok jobban?

Figyelt kérdés
Ma voltam először szoliba és hát elég érdekesen sikerült. Teljesen meztelen voltam a kabinba, egyébként alloba voltam. Elfelejtettem be kenni magam szoli krémmel és 2 perc után ki jöttem mert úgy éreztem meg sulok. Majd ott hagytam az egészet. 6 percet fizettem ki előre. Mit ajánlotok így kezdőként mit csináljak? Tudom nagyon égő de valamikor el kell kezdeni
2019. ápr. 2. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a fekvő szolit ajánlanám neked. Sokkal könnyebben elviselhető a meleg ha nem kell állnod. Van benne ventilátor, ami próbál hűteni de ha sokan használták már előtted a gépet akkor nem sokat ér. Kezd kb 5 perccel és ezt növeld fokozatosan ahogy bírod. Remélem segítettem:)
2019. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, és még annyi ha fekvőbe vagy alloba megyek akkor onnan barmiko kiszallhatok miközben megy a barnitas, illetve telefont lehet e bevinni a kabinba?
2019. ápr. 2. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Állóban 2x voltam, mindkétszer szarul lettem. Fekvőben soha semmi bajom nem volt.
2019. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze bármikor kijöhetsz.

Szerintem lehet telefont bevinni, de ki is lehet bírni azt a kis időt nélküle.

2019. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!