Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Melyiket ajánlanátok jobban?

Ma voltam először szoliba és hát elég érdekesen sikerült. Teljesen meztelen voltam a kabinba, egyébként alloba voltam. Elfelejtettem be kenni magam szoli krémmel és 2 perc után ki jöttem mert úgy éreztem meg sulok. Majd ott hagytam az egészet. 6 percet fizettem ki előre. Mit ajánlotok így kezdőként mit csináljak? Tudom nagyon égő de valamikor el kell kezdeni

ápr. 2. 21:20  Privát üzenet  

A válaszok
Én a fekvő szolit ajánlanám neked. Sokkal könnyebben elviselhető a meleg ha nem kell állnod. Van benne ventilátor, ami próbál hűteni de ha sokan használták már előtted a gépet akkor nem sokat ér. Kezd kb 5 perccel és ezt növeld fokozatosan ahogy bírod. Remélem segítettem:)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 2. 21:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, és még annyi ha fekvőbe vagy alloba megyek akkor onnan barmiko kiszallhatok miközben megy a barnitas, illetve telefont lehet e bevinni a kabinba?

# 2/4Időpont ápr. 2. 22:13 Privát üzenet
Állóban 2x voltam, mindkétszer szarul lettem. Fekvőben soha semmi bajom nem volt.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 2. 22:35 Privát üzenet

Persze bármikor kijöhetsz.

Szerintem lehet telefont bevinni, de ki is lehet bírni azt a kis időt nélküle.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 4. 22:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miket erdemes rendelni az Avon-bol? Esetlwk irjatok le ti mit hasznaltok, mit ajanlanatok!? 🙂
Fekete vagy világosbarna haj? Nektek melyik tetszik jobban és miért?
Partról szoktam horgászni és ki próbálnám illetve a csónakos horgászat jobban érdekel, milyen horgász módot ajanlanatok csokankobol (Balatonon)?
Beteg vagyok. Igy minden egybe osszejott. Mit kene ennem amitol jobban leszek es holnap mehetek iskolaba? Gyumolcsok? Vagy mi? Mit ajanlanatok?
Zsele vagy Porcelan mukororm? Melyiket miert ajanlanatok? Melyik hasznalhato jobban a hetkoznapokban es melyik a szebb?
Skyrim. Uj karakter keszitese, nagyon komolyan rafekudtem a temara, kivancsi lennek mit gondoltok rola. Mi errol a velemenyetek? Mit ajanlanatok? Lent jobban kifejtve.

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!