Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után mennyi ideig...

Gyantázás után mennyi ideig nem nő vissza a szőr?

Figyelt kérdés

Még sosem gyantáztattam, epilátort használok, az kb. 1, másfél hétig jó.

Viszont nyárra egy hónapos hátizsákos túrára megyek, ahol nem igazán lesz lehetőség epilálni, borotválni pedig nem szeretnék.

Ha utazás előtt pár nappal gyantáztatok, akkor kb. mennyi idő után kezd el újra szőrösödni a terület? (Hónalj, teljes láb, bikinivonal)



2019. ápr. 3. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megvárod, hogy teljesen kinő, akkor tovább tart.

Epilátor után nekem is 1 hét múlva már kinő, de ugye nem az összes, csak néhány szál, azt leszedem hetente, sose nő ki az egész egyszerre.

Szóval úgy gyantáztass, hogy előtte hagyd teljesen kinőni. Nekem akkor se tart egy hónapig, de 2 hétig biztosan, és utána is csak pár szál nő ki.

Ha akkus epilátorod van, akkor vidd magaddal. Pár kinőtt szálat pár perc alatt le tudsz vele szedni.

2019. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szoktam megvárni epilátorral sem, hogy teljesen kinőjön (néha télen, ha lusta vagyok).

Azt tudom, hogy kell gyantázás előtt szőrt hagyni, azt majd valahogy megoldom :)

Köszi, ezek szerint kb. 2 hét. Sajnos nem akkus, de amúgy sem vinném magammal, mert max. 9 kg lehet a csomagom.

2019. ápr. 3. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor vigyél szemöldökcsipeszt :) Pár szálat azzal is ki lehet szedni és súlya sincs.
2019. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem max 10 nap, bár az én szőröm nagyon erős.L
2019. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt mindenképp viszek :)


Köszönöm a válaszokat!

2019. ápr. 3. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!