Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim tájékon borotvát használ...

Intim tájékon borotvát használok, és valami iszonyatosan viszket utána. Ezzel mit lehet kezdeni? Hogy lehet elkerülni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Idővel hozzászokok a bőröd.Nekem semmi kencefice nem vállt be ugyanúgy viszketett, de már nem,mert megszokta a bőröm.
2019. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy pofonegyszerű trükk segített: nem szőrszál-iránnyal szembe borotválom, hanem oldalról, vagy fentről lefele, a szőr irányában. Nem lesz olyan szinten tükörsima, viszont nem is vérzik-viszket-pirosodik, nekem megéri.
2019. ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő vagy, akkor epilátort használj, így elkerülheted a viszkető érzést.
2019. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érzékeny a bőröd. Kipróbálhatsz millió féle kencét és házi praktikát, de akkor is viszketni fog mikor elkezd nőni (illetve begyulladnak a szőrtüszők)

Én szakállnyíróval szoktam levágni a lehető legrövidebbre. Nem lesz sima, de nem gyullad be és nem viszket

2019. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)

Az epilatort én oda mem merem használni, már a combom belső fele is brrr.... az irányváltozratást kipróbálom, köszönöm a tanácsot! :)

Ollóval egyébként én is levágom amennyire tudom, csak mivel uszodába megyek, oda nem merem femmhagymi :D

2019. ápr. 9. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!