Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vizhiányos, ráncos bőrnél mit...

Vizhiányos, ráncos bőrnél mit mond a bőrgyógyász egy fiatalnak, mire szamíthatok?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy lehet még a koromnak megfelelő bőröm (21 év), a bőröm viszont olyan dehidratalt mint egy átlag 60-asé vagy már ez a hajó elment? Néztem ilyen kezeléseket, de egyik se tartós (pl. Hyaluron), a víz se használ (iszok sokat mostanában) elvileg, szóval nem tudom. Van értelme bőrgyógyászhoz menni és fizetni 10 ezreket, ha már konkrétan teljesen dehidratalt az ember bőre, vagy felesleges?

2019. márc. 30. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
TB-re is mehetsz bőrgyógyászhoz. Krémeket nem próbáltál?
2019. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem használ semmit a krém, csak zsírosit, na meg az elhalt bőrre semmit se ér.
2019. márc. 30. 21:21
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem zsírosít minden krém, hála az égnek.


Amúgy milyen a vízhiány mellett a bőröd? Száraz vagy zsíros? Nekem vízhiányos és zsíros, de sokat javult.


Volt olyan, hogy a homlokom csillogott, az állam meg hámlott.

2019. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tb-re meg ki tudja milyen kóklert kapsz, ingyen amúgy is leszar, bár megjártam már magánorvosnal is, a másik meg hogy mennyit kéne várni. Bejelentkeztem egy Pesti orvoshoz 2 hét múlva, azon gondolkodom, hogy lemondjam-e.
2019. márc. 30. 21:27
 5/17 A kérdező kommentje:
Zsíros, de konkrétan már nincs viztartalma, szóval a semmiből nem tudom, hogy lehet-e még kihozni valamit.
2019. márc. 30. 21:29
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hámlasztókat próbáltál? AHA-t főleg.
2019. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem, de az vissza tudná állítani az eredeti állapotot? Jó nyilván nem babaarcra gondolok, csak egy átlag 20 éves ferfiéra, az én arcszerkezetemhez igen rosszul áll a vizhiany, nem vagyok egy Al Pacino, na meg annyi idős se vagyok...
2019. márc. 30. 21:38
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokat tud segíteni. Ha igazán rendezett bőrt akarsz, több dolgot is használhatsz.


Eddig milyen termékeket próbáltál ki, miket használsz?

2019. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hyseac R, stearini, ad vulnera de csak zsírositanak, a probléma meg ott kezdődik, előbb zsírosodik aztán kiszárad, mert a felső réteg elhal, vagy valami ilyesmi, nem értek hozzá, arra meg egyébként is hiába kensz bármit, gondolom halasztani kellett volna tényleg, de már nem tudom hogy van-e értelme. Annyi a lényeg, hogy rohadt keveset ittam, közben rengeteget stresszeltem és izzadtam.
2019. márc. 30. 21:47
 10/17 A kérdező kommentje:
Most nem merek magamtól semmit sem használni, egyedül a vizet, meg az A és D vitamint, meg szedek ilyen hyaluron+kollagén tablettát.
2019. márc. 30. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!