Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti mikor kezdtetek el...

Lányok, ti mikor kezdtetek el az intim részeken szőrösödni, és mikor kezdtetek el ott szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
12-13 évesen kezdett szőrösödni 15 évesen szedtem le elősször mert zavart.
2017. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy ideig szőrtelenítettem, aztán lett egy új barátom, aki ezt undorítónak találta, mert azt mondta, hogy ő érett nőt akar az ágyban, nem egy gyereket. Szóval akkor nem szőrtelenítettem, csak vágtam ollóval, hogy engem ne zavarjon. Aztán később egyszer elmentem nőgyógyászhoz és valamiért azt gondoltam, hogy jó ötlet lesz leszőrteleníteni előtte, hogy jobban hozzáférjen, hát kissé bunkó volt a hapsi és tökre letolt, hogy na biztos azért kell nőgyógyászhoz járnom, mert így cseszem el a dolgokat meg ne tartsam fel, ha én keresem a bajt, merthogy a szőr a hüvelyt védi.
2017. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb. 12 évesen. Gusztustalannak tartottam, ezért rögtön leszedtem lábbal-karral és hónaljjal együtt. És azóta is rendszeresen. Én testem, én rendelkezem vele, nem mások.
2017. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!