Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány évesen kezdtétek el...

Hány évesen kezdtétek el szőrteleníteni magatokat?

Figyelt kérdés

Most a lányok válasza érdekel...arra lennék kíváncsi, h hol, hány évesen kezdtetek borotválkozni/gyantázni/epilálni

Légyszi így válaszoljatok pl.: hónalj-x évesen


Amikre kíváncsi vagyok :comb, bajusz, köldök alatt has(inkabb ugye a szőrösebbek...), és odalenn...



2019. máj. 1. 22:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3%
Lányok ti mért irtok le ilyen intim dolgokat a gyerekkorotokról? Meg se fordul a fejetekbe hogy egy sunyi perverz vénember írja a kérdést?
2019. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha igen is, láthatatlanba senki se érdekel a dolog. Ha már feltette a kérdést, örömmel válaszolunk rá.
2019. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
hozzálköltözni nem akarsz esetleg? annyi eszed van mint amennyi látszik az írásodból
2019. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%

13 évesen hónalj, aztán kb. fél év múlva láb és intim tájék.

Tizenévesen csak a lábszáramat borotváltam (a többi nem volt szembetűnő) a fanszőrzetet viszont teljesen.


Amúgy nem értem mi ebben a perverz. Annak idején engem is tökre érdekelt volna más hogyan csinálja, de nemhogy ilyen kérdezős oldalak, hanem még net se nagyon volt.

2020. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!