Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az új vichy mirablende alapozó...

Az új vichy mirablende alapozóban található fényvédő?

Figyelt kérdés

Már megvettem anyukamnak ajandekba, mikor itthon hirtelen eszembejutott hogy elfelejtettem ezt megnezni:(

Mivel nagyjabol az osszes vichy alapozoban van igy nem is jutott eszembe nekem annyira nem is fontos. Viszont a honlapokon meg nincs fent az osszetevoje es en nem latom a dobozon.

Ha esetleg nem jo valaki vitt mar vissza gyogyszertarba bontatlan kozmetikai termeke? Visszavedtek/kicsereltek?


2019. máj. 2. 23:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Minéralblend* bocsanat
2019. máj. 2. 23:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegy mert ha van is benne, akkor sem visz fel annyit az alapozóból, hogy védjen is valamit.
2019. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ez a neve? Nem dermablend?:D Csak mert a google ezen a kérdésen kívül nem ad ki semmit arra hogy vichy mirablende. Ha a dermablend correctivre gondolsz abban nincs : [link] de ahogy az előző is írta, a sminktermékekben lévő fényvédő amúgy is édeskevés, arra külön terméket kell használni.
2019. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszönöm a válaszokat, már megoldódott a probléma, vettem egy nagyon jó fényvédő szérumot az alapozó mellé.

#2 a kérdében rosszul írtam le a nevét de már kijavítottam. Minéralblend, ez a legújabb

2019. máj. 3. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ragacsos alapozó, hidratáló hatásu, így télre jó csak,vagy nagyon szeles hideg napokon hiába fixálom púderrel akkor is ragacsos így tuti nem veszem újra, és a legvilágosabb is picit mintha barnitana,nem fed sokat,kb mint egy bb krém,és pár ora után úgy átfényesedtem mint egy diszkógömb sokat használtam belőle mert nem volt olcsó, sztem oda adom anyámnak neki úgyis száraz bőre van,nekem meg zsiros.
2020. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!