Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehetne tenni a fiatal...

Mit lehetne tenni a fiatal kori kopaszodás ellen?

Figyelt kérdés
A fejtetőmön elég erősen ritkul a hajam, pár ponton már nincs is. Örökletes dolog lesz ez, mivel apai ágon mindenki kopasz (apa, apai nagyapám, apai nagybátyám, idősebb apai unokatesóim). De ha jól tudom, senki nem kezdett el ennyire nagyon kopaszodni ilyen hamar, 19-20 évesen!!! Mit kezdhetnék ezzel? Milyen kenceficék, vagy házi gyógymódok vannak rá? 20/f

2017. dec. 16. 09:21
 1/4 szamo77db ***** válasza:
Szerintem nem tehetsz ellene semmit, sajnos!
2017. dec. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen genetikai... Szerintem jobb, ha egy fillért sem költesz hajszeszekre és gyógysamponokra, mert nem fog használni. Egyetlen hatásos módszer van: a hajbeültetés, de ahhoz igencsak mélyen a zsebedbe kell nyúlnod...
2017. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Genetika, ez ellen nem lehet tenni semmit.

Esetleg csak nem valamin erős vegyszerrel mossad a hajad. Meg mosáskor finoman masszirozod a fejbőröd , hogy a vér keringés fel élénküljön.

2017. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A helyedben elkezdenék gyűjteni hajbeültetésre. Most még túl fiatal vagy hozzá, de ha majd 30 körül leszel és zavar majd a kevés haj, megcsináltatod. Ha nem, akkor meg lesz egy kis spórolt pénzed.

Vannak szerek, amik csökkentik a hajhullást, de végleges megoldást nem nyújtanak, csak addig hatnak, ameddig szeded őket.

2017. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!