Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Néhányan miért tetszik direkt...

Néhányan miért tetszik direkt tönkre a hajukat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyasmire hogy fodrász helyett direkt otthoni szőkítés, vagy feketéből szőke aztán megint fekete....

Szóval, direkt olyan dolgok, amikkel tudjàk, hogy tönkremegy.

Egyik ismerősömnek emiatt kellett fenékig érőből vàll fölé vàgatni, mert festett feketéből csinált otthon szőkét egy lépésben. Sikerült, csak sprőd lett az amúgy gyönyörű, erős, vastagszàlú haja.


Nekem vékony szálú, szőke hajam van, még csak festve se volt soha, úgy vigyázok rá, ezért is nem értem, akinek adott az erős, egyenes, dús vastagszàlú haj, az miért nem vigyâz rá....


2019. máj. 13. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Akkor is tönkre megy ha fodrász csinálja ezeket.
2019. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert nem tudják hogy tönkremegy, nem hiszik el vagy nem érdekli őket. Nem egészen értem a kérdést.
2019. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Azért, mert nem tudja megbecsülni, mert tudatlan és mert meg akar felelni a világnak.


Engem is elképeszt, hogy fiatal lányok hogy teszik tönkre magukat az ostoba hajhosszabbítással meg festegetéssel stb és nagyon örülök annak, hogy vannak még hozzád hasonló, józan gondolkodásúak, akiket nem szédített el a média.

2019. máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan szimplán reménykednek benne, hogy az ő hajuk nem fog tönkremenni. Mármint, vannak akiknek erősebb szálú a hajúk, és nem feltétlen megy tönkre (annyira) az ilyenektől (vagyis ha néhányszor csinálják, akkor nem annyira viseli meg). Szóval sokak szerintem reménykednek, hogy minden oké lesz. Meg aztán sokan spórolni akarnak ezen is.
2019. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

És a testüket hízással? Fogyással? Vagdosással? A bőrüket napozással, szolival, alkohollal, dohányzással? Az egészségüket minden szarral?


A haj a legkisebb probléma. Levágod és újranő.

2019. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!