Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fenekemen jelentek meg...

A fenekemen jelentek meg pirosas-lilás vonalak, mit tudnák csinalni, hogy valamilyen szinten eltüntessem? A bőrmegnyúlástól van tudom

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor fehér lenne.
2019. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Állitólag kifehéredik..nem tudom
2019. máj. 13. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen mind a két belső combomon, mikor hirtelen meghíztam, de nekem sajnos eléggé vastag csík volt. :( A helye megmaradt, de szépen kifehéredett, bőrszínű lett és mára szinte szabad szemmel nem is látszik. :)

Ilyen volt kb: [link]

2019. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első kommentelőre ne hallgass. Hülyeséget ír!!!!

Striákvannak a fenekeden. Ez a hirtelen hízás vagy nővekedés miatt jön létre!(NEM,nem azt jelenti hogy kövér vagy. Vékonyaknak is lehetnek striái!)

A bőrödben a rostok nem bírnak együtt nyúlni a növekedéssel, ezért elszakadnak.

Először pirosas, lilás színűek a csíkok, majd idővel kihalványodnak. Fehéres, gyöngyhàz színű lessz.

Nincs rá semmilyen gyógymód!

A krémekkel azt tudod elérni hogy elöbb legyenek fehérek. Eltűntetni nem lehet sehogy!

A nők nagy részének van, sőt sok férfinak is van!

Szóval ne aggódj! :)

2019. máj. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2019. máj. 14. 06:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Halványítani igenis lehet, és megelőzni is a továbbiakat! Az a lényeg, hogy 100% természetes bőrápoló olajat használj, és nedves bőrbe masszírozd be fürdés után! A tiszta argánolaj nagyon jó hegek és striák ellen, neten tudsz rendelni. De a sima, konyhai szűz olívaolaj is majdnem olyan szuper! Ne dőlj be az agyonreklámozott, méregdrága krémeknek, mert azokban csak kevés valódi esszenciális olaj van, a többi vegyszer meg ásványi olaj, ami csak eltömíti a pórusaid, és nincsenek benne értékes, bőrtápláló összetevők!
2019. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!