Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok akik kopaszok vagy...

Lányok akik kopaszok vagy hajnyírást terveznek? 19/L

Figyelt kérdés

Van itt aki volt már kopasz?

Miért nyírtátok le a hajatokMegbántátok?

Én nyáron fogom lenyírni, kb. mindenki ellene van de nem érdekel mert már régota tervezem.



2019. máj. 13. 20:46
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
80%
Én is tervezem, főleg mert itt a nyár. Szerintem különleges, és nincs vele sok procedúra. Aztán ha nem tetszik, pár hónap és megnő.
2019. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
53%
Mi baj van azzal,ha tényleg egy fetises pasi? Engem izgatna, ha ilyen fétise lenne a pasimnak.
2019. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
#14 Nem vagyok fétises pasi nyugi.
2019. máj. 15. 14:29
 14/41 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem akik direkt igy megnyirjak a hajukat, szerintem leszbikusok, vagy biszexek.
2019. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
#16 Ügyes vagy..
2019. máj. 17. 14:32
 16/41 anonim ***** válasza:
81%
Eljátszottam már párszor a gondolattal, de még sosem mertem. :D
2019. máj. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:
91%

Nekem most épphogy fül alá ér a hajam, de szeretném egyik oldalon felnyíratni, csak nem találtam hozzá megfelelő fodrászt Esztergomban. Tetszenek a hajtetoválások. (Amikor a minta úgy alakul ki, hogy az 5-7 mm-es hajban van a kopasz rész)

Valakinek van itt, közületek hajtetkó?

29, L

2019. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:
35%

Jelenleg is. :)

[link]

2019. máj. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
58%

Ahogy érzed.


Rengeteg fazont vágtam az évek alatt.

Volt nekem is tüsis, de nem az egész, hanem a tarkóm fele volt felnyírva és onnan indult a meredek kleopátra hajvonala.


Sokat kipróbáltam, de eddig a jelenlegi amivel elégedett vagyok és rengeteg frizurát tudok csinálni magamnak, sőt kiegészítőt is csináltam.


Combközépig ér a hajam, ferde fufru amit több féle képp tudok hordani, a hossza pedig rétegesen vágott.


Elválasztom a hajam at addig a rétegig ami vállig ér az alatta lévőt variálni szoktam pl bolerona, sálnak, amin megdöbbennek az emberek 😂


Rengeteg módon lehet használni csak kell egy kis kreativítás, meg gyakorlás 1-1 új fazon kivitelezéséhez.


Alig 6 év alatt nőtt le a kulccsontomtól eddig.


De volt jrock hajam is 😂 meg sok más.


A kopasszal elhiszem nincs gond, meg a pár milissel, de tapasztalat, hogy a 2-3cm es hajtól a nyak középig érő hajakkal van a legtöbb macera.


A naponta beszárítgatás, elalvása szívás.

2019. jún. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim válasza:
20%
Az egyik szextesómnak is rövid haja van 5 mili és rohadt dögös. Szép fejformahoz illik
2019. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!