Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok akik kopaszok vagy...

Lányok akik kopaszok vagy hajnyírást terveznek? 19/L

Figyelt kérdés

Van itt aki volt már kopasz?

Miért nyírtátok le a hajatokMegbántátok?

Én nyáron fogom lenyírni, kb. mindenki ellene van de nem érdekel mert már régota tervezem.



2019. máj. 13. 20:46
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
Tényleg erre én is kíváncsi lennék. Ha esetleg tudnál olyan képet küldeni a fejedrol amin kitakarod az Arcod kíváncsi lennék hogy áll
2019. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
75%

Sziasztok #25 vagyok. Megvolt a vágás. 2mm-es lett végül a hajam. Nagyon tetszik de nemsokára szerintem itthon leborotvalom. Ilyen lett: [link]


A napokban valószínűleg ilyen lesz: [link]

2019. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Nagyon jól nézhet ki 🙂 saját előtte-utána képet esetleg meg tudsz osztani, akár az arcodat takarva? 🙂
2019. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos olyat nem tudok veletek megosztani de csak azt dudom mondani hogy senki se féljen a változásoktól. Én régem féltem tőlük és meg is bántam. Nagyon jól érzem magam a bőrömben.
2019. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
83%

Én hosszú évek óta vágyom arra, hogy levágjam a hajam extra rövidre, sőt, akár full kopaszra, hogy kipróbáljam, milyen, de sajnos nincs elég önbizalmam hozzá… 🙂 Annyira irigylem azokat a csajokat, akik vannak olyan vagányak és magabiztosak hogy ezt meg merik lépni! Én eléggé tartok a környezetem, főleg a családom reakciójától. Az egy dolog, hogy dilisnek néznek, de hogy folyton magyarázkodnom kelljen, miért tettem… A legmerészebb próbálkozásom eddig az volt, hogy egyszer még a gimiben valami ilyesmi fazont vágattam magamnak:

[link]

Persze én nem vagyok egy Emma Watson, meg lehet, hogy nem alkalmas hozzá a fejformám, úgyhogy talán ezért is majdnem minden ismerősöm olyanokat mondogatott, hogy “nem sajnáltad azt a szép hosszú hajad?”, “kár, jobban állt a régi frizurád” meg hogy “olyan fiúsan nézel ki így”… Pedig annyira, de annyira szerettem, olyan szabadságérzetet adott…

Most ősszel biztosan nem fognék bele, de jövő júniusban a záróvizsgám után lehet, hogy belevágok (szó szerint 😊). Arra gondoltam, hogy nyáron elutazom valahova külföldre mondjuk két hónapra, és előtte jól lenyírom a hajam, vagy akár le is borotválom. Kit érdekel, úgyse ismer senki, aztán majd ha nem jön be, vagy nem nő meg eléggé őszig, még mindig ott van a paróka… 😊

22/L

2019. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
68%
#25 vagyok. Sziasztok. Csak gondoltam megemlítem hogy kezdett növögetno a hajam ézért előkerült a borotva. Nagyon tetszik a végeredmény és szinte mindenki oda van érte.
2019. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Utolsó, irigylem az ismerőseidet, akik élőben láthatnak így most 🙂
2019. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok!

Engem is régóta foglalkoztat, hogy a hosszú, derékig érő hajam tüsire vagy akár kopaszra nyírassam.Még gyűjtöm hozzá a bátorságot.

2019. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
nekem eszemben van hogy levagom teljesen, es paroka ra...de kopaszon sose mutatnam magam
2019. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
nekem volt barátnőm nyírta le a haját, és nekem nagyon tetszett, a tapintását is imádtam :333 viszont ő nem volt éppen százas, és voltak óriási melléfogásai divatot illetően is, volt pár extrém húzása hajat is illetően... :(( amikor kopasz volt v pár millis haja volt az jól állt neki nagyon <3
2020. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!