Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáz dolog az, ha egy...

Nagyon gáz dolog az, ha egy 14 éves fiú szeretne pink hajat? Nem a seggruci rózsaszínt hanem az berős vagány rózsaszínt. Nem rövid hajjal, hanem félhosszú.

Figyelt kérdés
csak kérdés. Nem én vagyok az hanem egy ismerős. Nem meleg az ismerősöm.
2019. máj. 16. 17:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha te(/havarod) vagy Erik az Egy egosita feljegyzései-ből akkor nem gáz. Ha nem akkor nagyon az.

Annyi extrém szín van, miért pont rózsaszín?

2019. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem gáz

Ő haja.

Senkit nem bánt vele, nem korlátozza vele mások jogait... innentől kezdve azt tehet amit akar.

Még csak nem is végleges változást csinál magának, pár hónap alatt lenő ha mégsem jön be. Vagy visszafesti barnára. Nem értem mit hisztiznek ezen annyian...

2019. máj. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

Vannak akiknek jól áll a rózsaszín. De ettől függetlenül nem pasinak való, akkor már kék vagy zöld.


Szülőként egyik végletet sem preferálom, sem a mindent szabad, sem a tiltást. A lányom elsős, szeretne zöld hajat, vettem egy hajkrétát, ami kb 40percig zöld, utána már teljesen lekopik, hétvégente, ha eszünkbe jut van egy egy tincse. Ha a fiam is szeretne akkor neki is.


Nem egyszerű elkészíteni sem, tudom mert több mint egy évig volt rózsaszín(rosegold), 3óra volt mire a szín meglett. Nem egy egyszerű mutatvány, és mellé nem olcsó. A sima színező meg pl az eredeti hajszinemet meg sem fogta, a papírfehér hajat meg rendbetenni amikor megunod(oké fiú vagy jön a nyár majdnem nullásra vágni annyira nem gáz, mint egy csajnak) sem két perc, és szintén nem olcsó.


Addig gáz az extrém hajszín, amíg más ötletére szeretné. Ha ő úgy kel fel, hogy ilyet szeretne, és valójában magasról tesz rá, hogy ki mit gondol róla(nem sértődik meg, meg okoz neki törést ha lehomározzák, akkor oké) bár ennyire gyerekként kétlem.

Javaslom anyával apával egyeztessen erről, hogy ilyet szeretne, 300ft a hajkréta, azzal próbálja ki, nem roncsolja a hajat, kb azonnal le is jön, ha nem jön be a szín mégsem.

2019. máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

na megcsinálta az ismerősöm. páran néztek az utcán, de nem szóltak be, meg leszarja. utolsó! nem egy 8 éves kisgyerekről van szó, egy 14 éves ha nem retardált simán teszi a dolgát, éli az életét, mert kevesebb mint 4 év mire 18 lesz. ne akarj már belőlük csecsemőt csinálni. oké?


Amúgy az ismerősöm anyukája kiakadt kicsit, de ennyi volt, csak a fejét fogta :D apa nincs, mert meghalt :(

2019. máj. 17. 18:52
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy szavammal sem néztem csecsemőnek, gyakorlati tanácsot adtam. Az, hogy beszéljen erről a szüleivel, meg megint nem csecsemőség, csak egy gyakorlati tanács volt, ja már mindjárt felnőtt minek az ősöknek elmondani.... Bár megkérdezném, hogy 14évesen miből lett rá pénze. Nem a másik tárcája, de az anyukája mikor volt utoljára fodrásznál körmösnél kozmetikusnál, vett új kabátot cipőt magára(tényleg újat, nem csak neki újat)? Mert dolgozni még nem tud, ergó anya tárcájából finanszírozta, ahogy minden rajta lévő vagány holmit.

Az a 4év, meg 18 lesz duma mutatja mennyire gyerek, jobbat mondok 2év múlva a suli sem kötelező, mekkora állat buli már.

Igazából mindegy is. Ilyenkor jön, hogy a: anya vezető havi csilliárdért

b: 1000%os az iskolai, sport etc teljesítménye, otthon csak azért nincs bejárónő mert főz mos takarít, olyan a baráti köre és a társasági élete, tanulhatna tőle a felnőtt világ illemet, minden lányos anya ilyen fiút képzel a lányának...


Örüljön a hajának. Bár azért megnézném a fejét, amikor hétfőn az iskolában valami nagyhangú kikezdi, vagy az iskola igazgatója hívja raportra😆.

Cikkeznek eleget, hogy levágatták a hajkoronát, mert sértette az iskola szabályát(tanárok szemét). Pláne, hogy ha szarul van megcsinálva, akkor tényleg ugrik a haja😆

2019. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

1 anya jólkeres, de nem csilliókat de elég jól.

2 magániskola

3 torna eleve nincs mert amúgy magántanulói státuszban van.

4 ebbe az iskolába proli emberek nem mehetnek, eleve nem tudnák megfizetni, egyeseknek a havi fizuja annyi mint itt egy hónap :P bleeee na ennyit erről.

2019. máj. 18. 21:01
 17/19 qborka ***** válasza:
100%

Nagyon természetellenes a rózsaszín hajszín bármilyen korban, bármelyik nemnek.

Ráadásul, ha félhosszú, lenöveszteni sok idő lesz, szóval inkább ne. Max színező spray, ami kimosható, ha tényleg ki lehet mosni. Nem próbáltam még, ezért nem tudom.

Szerintem csak Jeffrey Starnak áll jól a rózsaszín haj.

2019. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
en nem engednem meg..szerintem fiun gaz..lanyokon is csak tinikorban oke..szerintem..
2019. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
mind egy hogy mit engedsz a rabszolgáidnak, már olyan a haj xD
2019. máj. 20. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!