Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez mi lehet? Csípés vagy...

Ez mi lehet? Csípés vagy kiütés? Volt valakinek ilyesmi?

Figyelt kérdés

Kedd este jött ez ki rajtam, iszonyúan viszketett, körülötte is piros volt a bőröm. Fenistillel kenegetem, az jó a viszketésre. De fogalmam sincs, mi lehet ez? Csípésnek néz ki, de csak ezen az egy ponton van és ez ráadásul ruhával takart rész. Szóval nem hiszem, hogy ott bármi megcsíphetett volna. Kiütés lehet? Esetleg valami tipp? Volt már valakinek hasonló? Mikor múlik el? :/


[link]



2019. máj. 18. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem rég rajtam is kijött ilyen, pár nap múlva tele volt vele a karom és a lábam is. Az orvos azt mondta csalánkiütés, allergia gyógyszert írt fel rá. Lehet magától is elmúlik pár napon belül, ha nem és még több lesz mutasd meg orvosnak.
2019. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!