Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szőrös a lábam, mit...

Nagyon szőrös a lábam, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 23:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%

Ne viccelj már. A fanszőrzetet megértem, praktikus okból sokan vágják. A hónalj is oké. Nincs különösebb jelentősége. Na de a lábat mi a fenének szőrteleníteni egy férfinak? Főleg egy szőrös típusnak?! Szerintem nagyon gáz.

Járj gyúrni, meg fognak veszni a csajok az izmos és szőrös testedért. Ha leszőrteleníted, a 2/3 csak vigyorog majd rajtad és szánakozik.

2019. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
33%
A szőrös a szexi! Hagyd úgy!
2019. máj. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Egy fiúnál a világon semmi gáz sincs a nagyon szőrös lábbal, én nem csupaszítanám le. Elég nagy macera ráadásul. De én is azt javaslom, hogy próbáld ki a csupaszt is és a lerövidítettet is, és tapasztald meg, hogy úgy hogy érzed magad, ezen nem múlik semmi, A lábon nagyon gyorsan nő a szőr, ha megbánod is, bármikor visszanövesztheted. Úgy könnyebb lesz elfogadnod magad olyannak, amilyen vagy (csupasz vagy szőrös), és büszkén viselni. Az a ciki, ha mások érzik, hogy szégyelled valamilyen testi adottságodat, akkor az emberek is sajnálkoznak, ítélkeznek. Csak egy példa: Mindig csodáltam azokat a nagyon magas nőket, akik még simán felvettek egy magassarkút is, és büszkén viselték a magasságukat. Én is azt gondoltam ilyenkor, h, hogy de vagány és magabiztos. Biztos jófej... Ha viszont egy nagyon magas nő görnyegve jár, és próbál kisebbnek látszani, láthatólag utálja, h olyan amilyen, akkor azt gondolják mások, h jesszus, szegény de magas. Jó, a te eseted egy kicsit más, mert azon lehet változtatni, de a léyneg az, h fogadd el magad és a döntésedet. Még viccelődhetsz is vele, a humor mindig segít..De a lényege, h szerinetm is kísérletezz, más nem tudja ezt eldönteni helyetted,mert úgyis mindig benned lesz a kétség.
2019. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Nekem is ugyanez volt a problémám. Serdülő ként nagyon zavart az erős és dús szőrzetem.


Az évekkel ez eltűnik, ma már elfogadtam, sőt büszke vagyok rá.


Ha ritkítani akarod, ne borotvált használj. Nem azért mert erősebb lesz, hanem mert amikor kinő, akkor szúrni fog, amíg rövidebb.


A gyantánál ez nincs meg, ott puhán nő ki újra.


De jó megoldás a hajnyíró is, amít írtak sokan. Azzal megritkíthatod/ rövidebbre veheted, olyanra ami neked elfogadható.

2019. máj. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Ugyenezzel a problémával küzdöttem a te korodban.

Megoldás : Hajnyíró. 5 mm-re levágod,és sokkal jobban fogod magad érezni. Hozzáteszem mai napig minden nyáron így csinálom rövidgatyás időszakban,és a kutya sem veszi észre hogy szándékosan van visszavágva.

30/F

2019. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
2019. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!