Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi baja lehet a hajamnak, és...

Mi baja lehet a hajamnak, és mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Sokáig Head&Shoulders sampont használtam (kb. Évek óta) és én megvagyok vele elégedve. De hallom már régóta, hogy az csak árt a hajnak stb. És úgy voltam vele, hogy akkor kipróbálok mást. Vettem másik 2 másik sampont (az egyik ilyen olajos) és amikor azokat használtam viszketett a fejbőröm és nagyon durván korpásodtam. Én arra gondolok, hogy a hajam hozzászokott a Head&Shouldershez, de viszont én inkább valami bio sampont szeretnék használni.

2019. máj. 27. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam különböző bio meg natúr samponokat de nagyon kiszàrítottàk a hajat. Vissza is tértem a head&shouldershez, azóta is az van. Ha már egyszer valami bevált nem érdemes kísérletezni mert nem biztos hogy jó lesz. Én nagyon megbántam, még volt manna szappan samponom is, de soha többet!! Katasztrófa volt. Nem hinném hogy a H&S rosszabb lenne mint bármelyik másik sampon.
2019. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!