Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni nagyon makacs...

Mit lehet tenni nagyon makacs mittesszerek ellen?

Figyelt kérdés

Az orromon,orcámon és az államon nagyon rossz a helyzet. Próbáltam házi módszereket, olcsóbb-dragabb arcradírokat, tapaszokat semmi nem használt. Kozmetikushoz is jártam évekig, de már nem megyek mert annak sem volt értelme. Nem eszem sok chipset sem csokit legfőképp pont emiatt.

Van valami termék vagy módszer ami nektek bevált?



2019. jún. 2. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász mit mondott?
2019. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Adott rá egy Zindaclin nevű krémet . Kétszer vettem újra mert ugy-ahogy használt, de mikor harmadszorra is megvettük már az sem segített .

Utána azt mondta hogy biztos azért ilyen mert piszkalom és ha nem csinálom akkor majd elmúlik.. egyébként nem piszkalom, már kb az arcomhoz sem merek nyúlni .

2019. jún. 2. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Iszol napi minimum 2 liter vizet, hogy átmosasd a szervezetedet?

Próbáltad már a Garnier 3in1 terméket?

2019. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen az volt nekem a jelenlegi arcradirom előtt de az nekem valamiért nagyon kiszámította a bőröm

Hát sajnos nem minden nap.. van olyan nap mikor több mint két litert is megiszom, de sokszor van hogy nagyon keveset iszom

2019. jún. 2. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

El kell, hogy keserítselek. Ez genetika, nem fog eltűnni 100%-osan. Nem tudom, hogy magyarul van e rá kifejezés. De az a lényeg, hogy a faggyú túltermelődik és megáll a pórusokban, a teteje oxidálódik a levegőn ezért lesz sötét színű. Nem igazán lehet vele mit kezdeni. Fontos a rendszeres hámlasztás keress egy aha savas hámlasztót (kötelező mellé fényvédőzni), egy szalicil savas szérumot és még sokaknak nagyon bevállt a niacinamid és azaleinsav is. Ezekkel lehet javítani a helyzeten. Skinsmart.hu-n olvasgass.

Ja és a kaja is sokat számít.

2019. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!