Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna színnel melíroztatom a...

Barna színnel melíroztatom a hajamat, és néhol egy idő után bevörösödik. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban teljesen szőke volt a hajam, aztán egy idő után nem mondom, hogy bebarnult, de olyan seszínű lett. Elkezdtem melíroztatni, jelenleg szőke, és barna melír is kerül bele, így természetes lesz az összhatás, és nem kell sűrűn festetni. Viszont azt vettem észre, hogy bár a szőke csíkok szépek maradnak idővel (nem sárgulnak be vagy ilyesmi), a barna csíkoknál egyes helyeken vöröses árnyalatú lesz a hajam.

Mit tudnék tenni ez ellen? Hogyan előzhetném meg a bevörösödést? Gondoltam hamvasító samponra, de azt mondják, az igazából csak szőke hajon működik, a barnás árnyalatoknál nem igazán.



2019. jún. 3. 10:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!