Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Brutál zsíros hajra van...

Brutál zsíros hajra van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Igazából mindíg is nagyon gyorsan zsírosodott a hajam de régen élsportoltam, mindíg megizzadtam, ezért 2 naponta amúgy is megmostam volna. Viszont abbahagytam a sportot, most már nagyon örülnék, ha csak 3 napota kéne mosni. Eddig hosszú hajam volt szóval csak simán összefogtam a második és harmadik napon. De levágattam ezért most ez nem opció.

Most konkrétan ott tartok, hogy ha este megmosom, akkor másnap még jó, ha aznap reggel akkor szintén még aznap jó. Másnap már zsíros. Szárazsampont azért nem akarok használni, mert attól félek, hogy csak kiszárítja a fejbőröm és így mégtöbb zsírt fog termelni. Plusz nagyon érzekeny is, sokszor viszket. Valakinek van valami ami segített?



2019. jún. 5. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Mosd minden nap. Nincs ebben semmi, a vészmadarakra ne halgass, nyugodtan lehet naponta mosni.

Nekem a hátam közepéig ér megis mosom naponta, max kétnaponta. Nem azért mert zsíros, hanem elveszíti a finom illatát, hajszaga lesz vagy mi.

Egyébként nincs annál undorítóbb, mint egy zsíros hosszú hajú nő! Persze ez mindenkire vonatkozik, de ez különösen brutál. Amikor a pénztárnál érzem a zsíros hajszagát az előttem vagy utánam állónak. Gyomrom fordul fel.

2019. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Én azt csináltam hogy kb két hétig nem mostam hajat nyáron hogy hozzá szokjon a fejböröm a kevesebb hajmosáshoz és utána akkor mostam hajat amikor akartam így egy héten egyszer mosok hajat ha újra felbomlik ez a rendszer akkor ujra "kurálom" a hajam, probáld ki nekem bevált de pénteken már érezni szoktam hogy zsírosodik a vasárnap mosom meg
2019. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Szia, a Rossmannban lehet venni kénsampont. Idő kell, míg beáll, kb 4-5 mosás és sajnos nem az a friss illatú, de megéri.
2019. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezaz! Pontoztatok le aki az apoltságot, a finom illatú hajat hírdeti.

Ezért van ennyi zsíros hajú bűzgombóc...

2019. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyes. Szerintem teljesen nyilvánvaló, hogy akinek nem bír ki 1 napnál többet a haja, az naponta mossa. Csak mint írtam, érzékeny a fejbőröm, hosszú távon nem bírja a mindennapos samponozást. Erre keresek megoldást. De amúgy nem én pontoztalak le.
2019. jún. 7. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasznalj ZSIROS hajra kifejlesztett minosegi sampont. Hidd el, ezek nem hiaba lettek kitalalva. Evek ota hasznalom a Bioderma Node G sampont, es nagyon de nagyon meg vagyok vele elegedve.

Fontos, hogy minden mosas utan semmi zsir foszlany ne maradjon a hajadba. Ezert kell ket reszben hajat mosni.

Eloszor bevizezed, nem tul meleg, inkabb langyos vizzel, majd egy KICSI adagot felviszel a hajtovekre, es ezaltal atmaszirozod az egesz fejbort. A haj tobbi reszevel meg ne foglalkozz. Ezutan oblitsd le, nagyon jol, hogy ne maradjon semmi sampon maradek. Majd johet a masodik resz, ahol ugyancsak sampon az EGESZ hajra + atdorzsoles, az egesz hajhosszon + oblites.

Bar ez nem a zsiros hajra tartozik csak, de tapogato mozdulatokkal itasd fel a vizet a torulkozovel, hogy ne legyen kesobb toredezett.

Ja es ha lehet, keruld a hajszaritot. A meleg levego kapcsolatban lehet a tulzott olaj termelessel.

2019. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!