Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lézeres szőrtelenítés Nyíregyh...

Lézeres szőrtelenítés Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Hello!


Tartós lézeres szőrtelenítésben gondolkodom és Nyíregyházán keresem a számomra megfelelő szalont.


Árban és üzemméretben is elég nagy a szórás, de vajon minőségben is?


Kinek milyen tapasztalata van Nyíregyházán? Hova érdemes menni? Pasi vagyok.



2019. jún. 7. 22:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Naaa nem létezik hogy senki egy szalonba se volt még :)
2019. jún. 10. 11:03
 2/7 anonim ***** válasza:
pénzkidobás, vegyél inkább otthoni gépet
2019. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó és otthon ki fogja átfedés nélkül végigvezetni mindenhol többször is? Sztem jobb egy tényleg profi szalon, még ha többe is kerül.
2019. jún. 11. 09:27
 4/7 anonim ***** válasza:
nem baj ha van egy kis átfedés, nem lesz tőle semmi bajod. Ha pedig kihagysz egy kis részt, az se baj, ezért kell többször megcsinálni (kb 8 alkalom). Én szalonba is voltam és gépem is van, ezért írom, de a te döntésed persze :)
2019. jún. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az információt. Azért vagyok inkább a szalon mellett mert ha értelmes szalon akkor gondolom felmérik a bőrtípust meg próbavillantásokat végeznek, stb.


Ha megveszek egy gépet az vagy jó lesz, vagy nem. Valamint az általam nem elérhető helyeket is villogtatni kellene, amire most sajna nincs partner...


Ha gondolod megoszthatnál további tapasztalatokat, elsősorban szalonnal, mire ügyeljek még velük.

2019. jún. 11. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a teljes lábamat csinálták meg szalonban, kb 2 éve. 8 alkalom volt, annyi kellett is. Lábszáron sötét a szőröm, nagyon világos a bőröm, ezért ott nagyon jók voltak az eredmények. Mivel vékony a lábam, egyes helyeket nem igazán tudtak megcsinálni (térd), ott maradt azért valamennyi. Szép lassan kezdett visszajönni a szőr, de azért ott elég jó maradt a mai napig. Azt a területet még lusta voltam az otthoni géppel megcsinálni, bár nem kellene sokat, mert nem sok helyen van szőr. A combomon kissé világosabb a szőr, nem is volt ott olyan jó az eredmény, 1 év után pedig kb. olyan volt, mintha nem is csináltak volna semmit. Azóta azt megcsináltam otthoni géppel.

Amire számíts szalonban: iszonyatosan fáj, bár lehet h csak nekem rossz a fájdalomküszöböm. Az eredmény nem végleges, fenn kellene tartani fél évente.

Remélem, tudtam segíteni. :)

2019. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hő-sokk miatt fájhat gondolom, a fájdalomküszöbünk meg eltérhet. A kezelések ha végre odaérnék úgy mennének hogy tavasszal egy (amiről már lemaradtam) és nyár végén egy. Télre egyelőre nem látom értelmét mert ősszel barnulok a legtöbbet. Ezért ez így évente két kezelés.


Tudom hogy akár 6-8 kezelés is kellhet ami akár 7évig is hat vagy közben egy-kétszer rákezelni. Ha most elindulna akkor 3évig kezelnek "folyamatosan" és utána 2-3 évente ismételni ha kell sztem.


De ha eltűnik a bozót és helyette finom, világosabb szőrzet marad, már azzal is célt értem.

2019. jún. 12. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!