Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan “krémet” keresek, ami...

Olyan “krémet” keresek, ami arc hidratáló és borotválkozás utáninak is jó, plusz aloe vera-t tartalmaz, esetleg valaki tud ilyenről?

Figyelt kérdés

2019. jún. 8. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
2019. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a forever aloe vera alapú (42%-a aloe vera), alkoholmentes after shavejét, a Gentleman's Pride-t használom már több mint egy évtizede ami egyben bőrkondicionáló is.Nagyon kevés, egy borsónyi elegendő belőle, így rendkívül gazdaságos is.Én naponta használom és közel egy évig elegendő egy flakon.

Emellett nagyon sok aloe vera alapú hidratáló és arcápoló terméke is van a cégnek.

Csak ajánlani tudom.Sok ismerősöm is már ezt használja.

Ráadásul a saját partneri kártyával vásárolva jelentős kedvezményeket lehet elérni.

Ha érdekel, akkor szívesen segítek kártyához is jutni.

2019. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!