Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rengeteg pattanás ellen mit...

Rengeteg pattanás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves fiú vagyok, es már évek óta rengeteg pattanásom van, amik megkeserítik a mindennapjaim. Mivel lehetne elmúlasztani? Orvos, vagy van rá esetleg valami házi gyógymód? előre is köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 12. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Először keresd meg az okot, hogy miért vagy pattanásos.

Egészségesen étkezel? Iszol napi minimum 2 liter vizet? Mozogsz rendszeresen? Vagy-e allergiás mondjuk tejre, vagy valamilyen más összetevőre? Mennyi zsíros és olajos ételt eszel?

2019. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Iszok bőven, megvan minden nap a 2 liter. Háát mikor hogy eszek.. Lehet hogy néha kicsit több zsíros, olajos ételt eszek a kelleténél. Mozgok rendszeresen. Nem vagyok semmilyen összetevőre allergiás. Ja, és dohányzom.
2019. jún. 12. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

Inkább próbálj meg rendszeresen étkezni és egészségesen. Hagyd el a nasikat, chipset, üdítőket, a fehérlisztet, a fehér cukrot.


Esetleg próbáld ki a Garnier 3in1 terméket. Igaz ugyan, hogy én nő vagyok, de nekem ez bevált.

2019. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a gyors segítséget. 🤗
2019. jún. 12. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
2019. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sok pattanasod van akkor csak bőrgyógyász fog tudni segiteni.
2019. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Tinédzser korban normális a pattanásos arc. Ebben a korban megborul az ember hormonháztartása. Ahogy már előttem is írták, fontos a megfelelő mennyiségű vízivás és az egészséges táplálkozás. Ez a belső kezelés. Külső kezeléshez a bőrgyógyász jó ötlet. Esetleg elmehetsz kozmetikushoz is. Elvileg nem szabadna magadnak kinyomkodni a ragyákat, de szerintem kb.senki se bírja ki, hogy ne nyomja ki. ; ) Egy lábasban forralj vizet. Hajolj fölé, gőzöld ki az arcodat. Alaposan megmosott kézzel òvatosan nyomd ki, ami már nagyon gennyes. Ami még piros, azt hagyd békén. Az "érett" pattanásokat könnyedén ki tudod nyomni. Gyengéden masszírozd ki a trutyit, és ki fog bukni a "töve" is. Ami nem megy könnyedén, azt hagyd, mert csak nyúzod a bőröd. Ha kész vagy, arctonikkal kend át a bőrödet. (Veszettül fog csípni)
2019. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Riki miller ***** válasza:

ki kell nyomni , majd elmúlik ,


BŐRDOKI MAJD EGÍT


egy kis arc pakolás


arc tonikot rá


bőrradír


suna szaft


A sport olyan kémiai dolgokat szabadít fel amitől szép lessz a bőröd , kiizzadod , méregteleníts

2019. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy durvább pattanásokkal semmit nem fogsz tudni kezdeni, mert nyilván azért vannak ott, mert tini vagy. Genetika.

Ezekkel max bőrgyógyászhoz, profi kozmetikushoz kell elmenni.

Azért rendszeresen tisztítsd az arcod(napi2), hetente radírozd, és étkezz egészségesen.

De nagyobb változást kétlem hogy el fogsz tudni érni, hacsak nem fordulsz szakemberhez

2019. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!