Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki, aki “ért” a kozmetikus...

Valaki, aki “ért” a kozmetikushoz járáshoz?

Figyelt kérdés
Először megyek kozmetikushoz. Pontosabban szeretnék, mert egyelőre keresem a megfelelőt. 21 éves lány vagyok és a bőröm valamiért nem viselkedik “normálisan”. Tág pórusaim vannak és egyenletlen a bőrfelületem, mitesszerekkel pedig egyfolytában küzdök. A bőröm hol kiszárad, hol zsíros, de egyszerűen nem tud normál állapotú lenni. Igyekszem nem piszkálni (mert gyakran okozok hegeket magamnak), nem eszem egészségtelen ételeket és odafigyelek a folyadékbevitelre, testmozgásra is. Bőrgyógyászaton jártam már. Az önbizalmam a béka feneke alatt van az arcbőröm miatt, ezért gondoltam arra, hogy kiprobálom a kozmetikushoz járást. A bőröm egyébként az illatanyag tartalmú krémekre mitesszerekkel reagál, tehát kerülöm ezeket is, nem tudom a kozmetikus ezt mennyire tudja kikerülni. A kérdésem az lenne, hogy milyen kezelést érdemes kérnem hogy szép, egyenletes és normál bőröm legyen? A kozmetikus egyáltalán segíthet ezen?

2019. jún. 14. 13:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Alapvetően mindig 1-2 gyulladt mitesszerem van, amit ha kibírok, nem piszkálgatok, viszont mindig jön új, ha el is múlik. A bőröm állapota viszont zsíros és mégis száraz, egyenetlen és gyakran heges. Gyakran apró, bőr alatti mitesszerek vannak mindenhol de csak ha közelről nézem. Igyekeztem pontosan leírni mivel is küzdök.
2019. jún. 14. 13:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint egy jó kozmetikus tudna rajta segíteni, elmondaná, hogy milyen időközönként járj hozzá és milyen krémeket, bőrápoló szereket használj, amik nem váltják ki ezt a hatást a bőrödön. Mindenképp menj el egyhez!
2019. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Menj el kozmetikushoz az ott megmondja neked hogy milyen kezelés kell . És milyen krémeket használj!
2019. jún. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó ilcsi kozmetikust keress meg. Bőrtisztító kezelés havonta csodákat művel
2019. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!