Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép estet segítségére van...

Szép estet segítségére van szükségem!?

Figyelt kérdés
Hajamrol lenne szó ... anno gyönyörű hajam volt dús egészséges aztán be festettem mert divat volt az ombre de hatalmas hiba volt ....Azóta a hajam száraz ,nem tudom kiengedve hordani mert össze vissza áll állandóan copfba hordom és utálom már . Rengeteg házi pakolást kipróbáltam de semmit sem értek . Érdeme lenne mester fodrászhoz fordulni? Teljesen elvesztettem az önbizalom így ráadásul vall alá ér és noveszteni szertetnem. Valaki esetleg aki hasonló problémákkal küzd tudna segíteni ?!

##szarazhaj
2019. jún. 14. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne menj idióta fodrászhoz, aki azt se tudja mit ken rá a fejedre.

A hajszárító, hajgöndörítő, hajvasaló felejtős egy jóóóóóó ideig.

Érdemes lenne egy képzettebb szakemberhez fordulni.

2019. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi igen esetleg tudsz valakit aki nagyon ügyes fodrász? Hajas László elég híres akkor lehet tud valamit ?
2019. jún. 14. 18:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Muszály hajatszaritanom különben begondorodik a hajam és írto hülyén nézek ki , bár hiába használok haj olajat az sem használ semmit
2019. jún. 14. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!