Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajat hogy tudok csinálni?

Ilyen hajat hogy tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Alap göndör a hajam eléggé, csak nemtudok hogy lehet így beállítaniy milyen technika vagy spray kell hozzá vagy bármi.méret is van.


[link]


[link]



2019. jún. 16. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyik barátomnak is ilyen viszont ő daueroltatja.De egyébként bármilyen sima spraytől az fix hogy nem lesz ilyen.Amit tudsz tenni hogy rengeteg NAGYON vékony hajcsavaróba rakod miután hajat mostál.(ne legyen nagyon vizes a hajad mikor belerakod,egy kicsit töröld meg)Ha azt akarod hogy több ideig tartson akkor még egy jó erős hajhab sem árt
2019. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Használj rá göndörítő hajhabot még amikor vizes a hajad,és ne fésülködj csak ha vizes a hajad! (elvileg ez roncsolja a hajat, de a tincseket viszont szétválasztja, ha száraz hajat fésülsz). Lány vagyok hosszú hajjal, hajszárító diffúzort használok, viszont nem tudom ez rövid hajnál mennyire alkalmazható. Ne száríts hajat,csak úgy nagyjából a hajtöveidet, de vizes hajjal csak meleg helyen tartózkodj. Vannak göndör hajra való kemikáliák, én a L'Oréal Paris göndör hajra való (?) tonikját (?) használom, mondjuk az nekem bevált, ki lehet próbálni,az ára sem olyan borsos. Ezt megtalálod szinte az összes drogériában, sőt kínai áruházakban is. Ha már sikerült beállnia, akkor 2 naponta érdemes megmosni, az én hajam is összegubancolódik, száll 2-3 nap után, mondjuk rövid hajnál lehet tovább megmarad szépen. Ilyenkor használj göndör hajra való sampont és balzsamot (én a Syoss termékét használom, mondjuk nem tudom mennyire használ 😂), és figyelj a hajad regenerálására (a göndör haj általában száraz), erre jó lehet argán- és ricinus olaj is.

Remélem tudtam segíteni!

2020. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vigyel kepet es daueroltasd be. Ezeken a kepeken mind2 srac dauerolva van.
2020. nov. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!