Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés után is olyan...

Szőrtelenítés után is olyan marad néhány helyen a lábam?

Figyelt kérdés

Mostanáig borotváltam a lábam, viszont pár hely mindig kimaradt, miközben többször is átnéztem, hogy ne legyen ott semmi.

Ha epilátorra váltok akkor rendbe jönne vagy úgyis ez lenne a helyzet mert én rontok el valamit?



2019. jún. 16. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Őszintén, szerintem a legtöbb embernél ez előfordul.

Én se látom soha, hogy lenne még szőr a lábamon, hiába használtam már epilátort, gyantát és borotvát is. Csak a szőrtelenítés után látom, hogy amúgy még itt is van, meg ott is néhány szál.

2019. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az epilátor sem jobb, sőt....


Ott az is közrejátszik, hogy vannak olyan nagyon rövid, kb. 1 mm-es szálak, amiket a gép nem tud kiszedni, mert nem elég hosszú még, hogy a csipesz meg tudja fogni. Így az ott marad, viszont 2-3 nap alatt már szépen megnő, így látszani fog.

Ha epilátorra akarsz váltani, és teljesen sima és szőrmentes lábat akarsz, akkor azt is 2-3 naponta kell ismételni.

2019. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!