Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet ilyen a hajam?

Hogyan lehet ilyen a hajam?

Figyelt kérdés

[link]

Ő a kedvenc youtuberem de nem ez a lényeg hanem hogy elképesztően szép haja van. Látszik hogy puha,fényes és ápolt.Milyen termékekkel és hogyan lehet elérni hogy hasonló legyen?



2019. jún. 18. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Írjál neki, és kérdezd meg tőle.
2019. jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinált róla videot
2019. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mi elképesztően szép? Teljesen el van vékonyodva a vége. Szőkítsd ki a végét aztán neked is ilyen lesz
2019. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevés, vékony szálú, egyenes haja van. Azok ilyenek. Ha neked vastag szálú, sok hajad van, és nem is szögegyenes, akkor sose lesz ilyen. Szerintem sem elképesztően szép. Sőt.
2019. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Hátha segít! :)

2019. jún. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké ha valakinek nem tetszik akkor ez van :( de szerintem nagyon szép haja van.És igen láttam már a videókat arról hogy hogyan csinálja a haját,nem ez érdekelt.Hanem hogy esetleg valakinek akinek hasonló haja van,milyen termékeket használ...
2019. jún. 22. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!