Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azt szeretném csak kérdezni...

MrNatural kérdése:

Azt szeretném csak kérdezni hogy lehetséges-e az hogy a vitaminoktól elkezd valaki extrémen szőrösödni? Kb 1 éve szedek multivitamint +Cvitamint amiben van D3+Cink és Kurkumát is szedtem. (A konditermi edzések mellé ajánlották őket)

Figyelt kérdés
Karjaimon vettem észre hátamon és a mellkasomon.

2019. jún. 23. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Igen lehet. A szor erositi a hetedik erzeket. Orulj neki.

Illetve ,ha minel tobb izom van rajtad,annal tobb lesz a tesztoszteronod,amitol szinten szorosodsz. A tesztoszteron kell az izomepiteshez,orulj neki,h emelkedett a szinted. A zsirban van raktarozva az osztrogen. Gondolom kevesebb joval a zsir is rajtad.

2019. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 qborka ***** válasza:
szerintem inkább hormonális változások okozzák az erősebb szőröket, nem a vitaminok.
2019. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,és azokat mi okozhatja elő?
2019. júl. 28. 21:46
 4/5 qborka ***** válasza:

Fokozott tesztoszeron termelés esetleg?


Nekem egyszer nőként nagyon magas volt az értékem, azt kérdezték, kokszolok -e? :D


Endokrinológus segíthet.

2019. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod,lehetséges :o

igazából csak természetes módszereket használtam erre a célra de ezekszerint bevált..

2019. júl. 31. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!