Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnál is van ilyen, hogy...

Másnál is van ilyen, hogy semmit nem ér az izzadásgátló?

Figyelt kérdés
Nivea men golyós dezodort használok, ezenkívűl sokszor sprayt is. Mégis főleg hónaljnál ugyanúgy izzadni kezdek, mintha semmit sem csinálnék. Ami nagyon gáz, és eltűnődök rajta, mire valóak ezek a szarok? Mert arra nem, ami rá van írva.

2019. jún. 25. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél másikat.

Nekem pl. a Fa nem csinál semmit, a Rexona jó.

2019. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a golyós deok semmit nem érnek. Stiftet használok,jelenleg Lady speed stick-et de a Rexonák is nagyon jók. Mindkettőből van férfiaknak való is.
2019. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van, még nem találtam olyat, amitől ne izzadna a hónaljam. Nem vagyok pedig extrém izzadós, arra jó csak, hogy ne legyek büdi, másra nem.
2019. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A golyós nekem sem vált be, csak a stiftes. És amit meg sokszor használok: babahintőpor. Testszerte behintőporozom magam a póló alatt. Friss illata van, es nem mondom hogy nem izzadok, de nem izzadságfoltos a póló 5 perc után
2019. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sic Semper Tyrannis válasza:
100%
Nekem ezek a zselés állagúak jöttek be. Most épp Gillette van, reggel bekenem magam, és tökéletesen elvagyok. Bár én amúgy is a fejemen izzadok sokat (ami szintén baromi kellemetlen), de a szagokat nagyon jól semlegesíti.
2019. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn sem találtam mèg olyat amitől ne izzadnèk ugyanúgy
2019. jún. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki ne izzadna nyáron 30-40 fokban?

Én sprayt használok, nekem az vált be. Ugyan é nő vagyok, de nekem az America és a Fa sprayk váltak be.

2019. jún. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Dettó, ráadásul külön öröm, hogy én csak alumíniummentes deot használhatok, abból is csak 2-3 féle van, amit bír a bőröm anélkül, hogy véresre sebesedne. Ezek a mentes dolgok meg még fele annyit se érnek...

Mondjuk mostanában én az aloe gélre találtam rá. Épp a sebesedés miatt elkezdtem kenegetni 93%-os aloe vera géllel a hónaljam, és azóta kevésbé izzadok, és semmi szaga nincs az izzadságomnak. Nem tudom, hogy miféle varázslat, vagy hogy egyáltalán valóban így működik-e vagy pedig csak valamiféle placebo, de nagyon örülök neki.

2019. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az izzadás azért van, hogy hűtse a testet. Megakadályozni szinte lehetetlen, csak műtéttel lehet. Sajnos ezek a deok, stiftek stb csak arra vannak, hogy semlegesítsék a szagokat. Max a nagyon kevés izzadással bánik el, én pl hiperhidrózisban szenvedek, és semmit nem érnek az izzadásgátlók.
2019. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezek a dezodorok nem úgy működnek, hogy megakadályozzák az izzadást.

Az izzadás természetes dolog.Aki nem tud itzzadni, azzal van a gond.

A dezodorokat teljesen tisztára mosott, törölt bőrre kell kenni, fújni.Amikor még nem izzadt.Nem az izzadságszag elfedésére vannak.Hanem arra, hogy ha elkezdünk izzadni, semlegesítsék az izzadság szagát, mert nem hagyják hogy a baktériumok amik a szagot okozzák uralkodjanak.

2019. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!