Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes arctisztító kezelésre...

Érdemes arctisztító kezelésre menni, ha a bőrünk nem problémás? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Az ok amiért ezt a kérdést felteszem, az, hogy elvileg annyira nem problémás a bőröm (tini létemre), hogy egyszer, mikor elmentem kozmetikushoz szó szerint haza küldött mondván, nincs dolga. De természetesen az én bőröm sem tökéletes és azon gondolkodtam, javítana-e egy ilyen kezelés, viszont nem szeretnék még egyszer így járni.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 26. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Arctisztítóra nem érdemes. Mármint nyomkodásra, mert nincs mit kinyomkodni.

De azon kívül van még sok minden. Pl. arcmasszázs mindenféle hatóanyagokkal.

De ha semmi gond a bőröddel, én nem mennék. Lehet, hogy pont a kencéktől lesz valami bajod.

Legalábbis az én bőrömnek nagyon nem mindegy, hogy mit teszek rá. Pl. semmit sem használhatok, amiben parfüm van, még természetes illóolaj sem, mert pattanások, piros foltok jönnek rám.

2019. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arctisztítóra felesleges.

Helyette van csomó jó kezelés amire mehetsz.

Arcmasszázs, különféle gépikezelések, hatóanyagbeviteles kezelések stb.

2019. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2019. júl. 7. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!