Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy menjek ilyen bikinivonall...

Hogy menjek ilyen bikinivonallal strandra?

Figyelt kérdés

Lányok, kétségbe vagyok esve!


Borotvával szoktam szőrteleníteni, de mindegy mivel kenem be utána, nagyon csúnya piros pöttyös lesz, meg sötét a szőröm, és kb egy nap múlva már látszanak a kis fekete pöttyök is. Amik fürdőruhában totál feltűnőek, és emiatt nem tudok strandolni.


Van valakinek hasonló tapasztalata, tippje? Ha gyantáznám, jobb lenne? (De képtelen vagyok ott magamnak gyantázni, kozmetikushoz ezzel meg nem akarok menni)



2019. júl. 3. 01:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld teljesen új, jó éles borotvával, és utána kend be valami nyugtató hatású kenőccsel. Egyébként meg sz.rd le. Szerintem csak neked tűnik fel, mert parázol rajta. A strandon látni "olyanabb" dolgokat is. Nehogy már emiatt ne menj ki!
2019. júl. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Cukorgyanta. Nem mondom, hogy nem faj, de kicsit osszeszoritod a fogad, a bikinivonalad max 10 perc alatt megvan az osszes benazassal egyuttveve.
2019. júl. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom hogy szoktad csinàlni a bikinivonal borotválást. Le írok pàr jó tippet.

•Bőrfertőtlenítővel fújd le borotválás elött a kezelendő bőrterületet.

•Fürdés közben puhísd fel jól a bőröd a bikini vonaladnàl.

•Kend be borotva habbal, vagy tüsfürdővel.

•Új borotvával, helyes irányban borotvàld a területet.

•Borotválkozás után a borotvát jól mosd át, majd fújd le eszközfertőtlenítővel.

Száraz helyen, szárazon tárold a borotvát.

Ne hasznàld sokàig ugyan azt a borotvàt/pengét!

•Borotválkozás után kend be a területet valamilyen nyugtató krémmel.

Esetlegesen tehetsz rá hintőport is.


Gyantázás magadnak ne csinàlj otthon.

Rutintalanul, hozzánem értően többet árthatsz magadnak!!!


Ha pedig semmi nem jön be, és pöttyös marad, akkor utolsó lehetőség, hogy válassz olyan fürdőruha bugyi részt, ami jobban takarja a területet. Pl: francia bugyi, vagy vannak már fürdőnadràgok is.

2019. júl. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Használj epilátort. Lehet, hogy elsőre fájni fog, de utána megszokod és semmit nem fogsz érezni. Nem pattogzom ki utána és jó pár napig szőrtelen vagyok ott.
2019. júl. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Szemöldökcsipesz.
2019. júl. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én minden reggel furdeskor borotvalkozom.

Szintén sötét erős szorrel.

En utána nem kenem be, minek kremezed, ha utána mindentől pöttyös vagy?

Amúgy meg kérlek ne mondd hogy emiatt nem mész kánikulában strandra? Ne legyél buta.

Amúgy is ha barnulsz, nem olyan feltűnő a bőr hiba, strandon pedig könnyű barnulni.

2019. júl. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne krémezd borotválás után, hanem babapuderrel kend be!
2019. júl. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En intimlemosoval szoktam leobliteni borotvalkozas utan, nekem segitett. Es ne hasznalj olyan borotvat, ami mar elkopott. :)
2019. júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó minőségű borotvát vegyél pl. Gillette ne sajnáld rá a pénzt. Vegyél gélt vagy pl niveanak van olyan tusfurdoje ami egyben borotvalkozashoz is jó de barmilyen sűrűbb tusfurdo is jó hozzá pl. Dove.

Szánj rá időt és ne kenegesd. Ne csodálkozz ha testapolozas után a frissen borotvált bőr pöttyös lesz.

2019. júl. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vaaagy léteznek franciabugyi fazonú fürdőruhák, abban nem látszik.
2019. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!