Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak jó tapasztalataitok a...

Vannak jó tapasztalataitok a végleges szőr eltávolítással? Ha igen, hol csináltattátok meg?

Figyelt kérdés
Szeretném véglegesen (vagy legalábbis jó hosszútávra) eltávolítani a szőrt a hónaljamról, lehetőleg Székesfehérváron vagy Budapesten.

2019. júl. 7. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bevált,imádom,fájdalommentes és tényleg hatásos.Én Krasznaiékhoz járok For Beauty.
2019. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én jelenleg csinálom otthoni készülékkel (IPL/HPL). Elég nagy mértékbben ritkult a szőr a lábamon. Helyenként még van, de kezelésenként egyre ritkább. Van, ahol pedig már lényegében 1 szál se nő :) Egy jobb készüléket 50-100 ezer környékén bőven kapsz. Néha akciós is. Kezelések árát figyelembe véve jobban megéri az otthoni, de gondolom szalonban erősebb a készülék, így kevesebb kezelés is elég. Egyébként ha csinálod, akkor nyár végén/ősszel kezdd el! Kezelés előtt és után se ajánlott napon tartózkodni, írják is.

Ha kételkedsz a hatékonyságában: nem kell, valóban működik a dolog. Helyet pedig így nem tudok mondani, főleg hogy egyik település közelében se lakom. Otthonit azért találom jobb választásnak, mert elvileg kell fenntartó kezelés is és ott használod, ahol lehetséges. Olcsóbb, csak hát magadnak csinálod (időigényes nagy felületen, de mondjuk pl gyantázás is az tud lenni)

2019. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!