Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nők! Szőrtelenítitek...

Lányok, nők! Szőrtelenítitek magatokat ott is, ahol szőke a szőr? Pl comb?

Figyelt kérdés

Nagyon pici szőke pihék vannak a combomon, egyáltalán nem látni. Viszont ha rásüt a nap, akkor nagyon csillog :)

Mostanában azt vettem észre, mintha ez hogy a nőknek csupasznak kell lenni mindenhol kezd kimenni a divatból. Egyre több nőt látok szőrös lábbal, hónaljjal (az utóbbi szerintem undoritó) :)


2019. júl. 7. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Sajnos nekem nem valami szőke..
2019. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Nekem szőke szőröm van. Combomról sosem szedem le, ahogy te is mondtad nem látszik, csak ha rásüt a nap csillog. De engem nem zavar, sőt eszem ágában sincs leszedni. Persze hogy aztán erősebben nőjön vissza..
2019. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Igen en ott is... viszont kezemen is az, de ott nem

Ott kenyelmetlen lenne szamomra szorteleniteni, meg zavarni se zavar Szoval csak a kezemet nem.

2019. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Combomon szőke pihék vannak, ritkán nőttek, nekem is csak akkor látszik, ha rásüt a nap, általában nem szoktam leszedni, nem zavar.
2019. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Nálam hangulatfüggő. Van amikor leborotválom a combom és van amikor nem. De azért napfényben kicsit zavaró.
2019. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem mindenhol szőke de a combomon ritka is, ott nem borotválom.
2019. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem szőkék és leszedem, mert hidd el az is látszik. Évek óta borotválom és nem erősödik.
2019. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam. Én sem fogok tovább szenvedni vele, akinek nem tetszik, majd nem néz rá :D
2019. júl. 8. 08:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen!
2019. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A barátnőm is szőke, mindenhol szőke vékony a szőr, vagyis inkább pihe.

Az én kérésemre nem szedi, most már nagyon örűl hogy hallgatott rám.

2019. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!