Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek egy kerek fejformá...

Szerintetek egy kerek fejformához jól állna a függöny frufru?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkodok rajta...

2019. júl. 12. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kerek archoz nem passzol a függöny.

Sőt, aokan egyaltalán nem ajanlják kerek archoz a frufrut.

Ugyanakkor nekem is frufrum van ilyen arcformához (ráadasul a homlokom se valami magas) jelenleg V-alakban vágva. Extrémebb így, de ez áll a legjobban. Az egyenesre vagott nekem például szörnyű. De volt tépett oldalra fésült frufrum is, azt is szerettem. Mindenkébb valamennyi idő, mire kikísérletezi az ember, hogy pontosan melyik fazon áll neki a legjobban.

Ja, ami nagyon hasznos: én az oldalsó részét a frufrumnak hosszúra hagyom, mint a hajam többi része, így sokat keskenyítek vele az arcomon.

2019. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
13%
Kerek archoz semmilyen frufru nem illik.
2019. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A függöny frufru nem, de az egy oldalú frufru elmegy a kerek arcnál.
2019. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat
2019. júl. 12. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Fodrász vagyok, de életemben nem hallottam meg a függönyfrufru kifejezést. A teli, egyenes frufru lenne az?
2019. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem, ez középen el van választva


Itt van róla egy kép: [link]

2019. júl. 12. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!