Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a Manna termékekről?

Figyelt kérdés
Szappan, sampon, minden jöhet.

2019. júl. 23. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A szappant én nem ajánlom, habár nem próbaltam. A szappan habár jól tisztít, lúgos így a bőr ph-ját eltolja az enyhén savasból(~5) a lúgos irányába: ez azért rossz mert a baktériumok elszaporododásának ez kedvez -> pattanások alakulhatnak ki könnyedén. A másik részről nem kíméletes a bőrhöz, gyakran szárít. Akkor inkább lemosáshoz a cerave termékeket ajánlom. A kombinált bőrnél am is tévhit, hogy túl kell szárítani, hiszen ekkor a faggyútermelés csak fokozódik. Ha mégis szappan használatra adod a fejed, használj utána tonikot ( helyreállítja a savas ph-t), de ne valami gagyi drogériásat.
2019. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig is szappant használtam fürdéskor, a kérdés nem erre vonatkozott. Úgy általában erre a márkára vagyok kíváncsi, de azért köszi a választ :)
2019. júl. 24. 14:26
 3/4 anonim válasza:

Tapasztalat: A Manna szappan túlárazott, ugyanannyit tud, mint egy sima szappan, csak az egyiket 1500Ft-ért veszed, a másikat 310-ért. Ráadásul a manna szappan 90g, míg a többi általában 100g-erre is érdemes odafigyelni. Ne dőlj be a clean beauty reklámnak, én megtettem, sírás lett a vége. Bár azt mondják, hogy természetes kozmetikus, valójában ha felmész Krémmániára, láthatod, hogy alig vagy semennyire sem jobb az összetevő-listája más termékeknél. Rendeltem tőlük fogkrémet is, aminél nem éreztem egyáltalán, hogy tisztítaná a fogaimat, illetve különböző krémeket, arcpakolásokat is. A bőröm vörös lett, csípett, minden bajom volt tőlük. Az olajok nem voltak rosszak, de máshol sokkal olcsóbban hozzá lehet jutni ezekhez (is). Az illóolajokhoz szintén. Egyébként a tusfürdőjüket is használtam, de (szerintem) nagyon büdös, a családom és én is alig vártuk, hogy elfogyjon ( mert az illata hosszú ideig megmaradt a fürdőben.)

Meg aztán átgondolandó, hogy most tényleg egy 90g-os szappanért ad ki ennyi pénzt az ember?! A másik pedig, hogy a Manna oldalán csak és kizárólag pozitív hozzászólásokat olvashatsz a termékekről, mivel nem jelenítik meg a negatívakat, hiába írod le... Míg ha felmész a Krémmániára, szembesülhetsz vele, hogy nem tartják az emberek a termékeiket csodának.

Egyenlőre ennyi jut eszembe

2020. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tudom nem mostani kérdés de ha valaki közben utána nézz hátha hasznos lesz.

Nekem nagyon beváltak a termékek igaz archoz való szappant nem használok, hanem az újabb szérumaikat és a hajápolási termékeiket. A szérumok nekem nem irritálják a bőrömet (azért nem jött be egy csomó más márka) a sampon/balzsam pedig szintén nem szárítják a fejbőröm. 21/F

2023. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!