Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Iridina due szemcsepp...

Az Iridina due szemcsepp segítene szerintetek?

Figyelt kérdés
Van a szemem fehérjében egy pár vérér, ami nem túl szép látvány, mivel meglehetősen észrevehetőek. Az Iridina due szemcsepp segítene? Köszi a segítséget! :)
2010. júl. 11. 16:43
 1/9 A kérdező kommentje:
azért nem ilyen ( [link] durva a látvány, hanem inkább ilyen ( [link]
2010. júl. 11. 16:51
 2/9 A kérdező kommentje:
a 2. link helyesen [link]
2010. júl. 11. 16:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem is pont ugyanilyen eres a szemem, évek óta sajnos.


Nem tudtam rá magyarázatot adni, de van akinek pl. magas vérnyomás okozza. De ha mindig ilyen és évek óta akkor sajnos ez van, nincs mit tenni.


Ez egy nagyon jó termék, sminkesként én is ezt használom pl. fotózások előtt.

Szép fehér lesz tőle a szem.


De! Nem szabad gyakran használni.


Inkább használj Visine Fáradt szemre való szemcseppet. (Folyékony gélcseppek, nem a kapszulás hanem a rendes szemcsepp, kék fehér csomagolásban, 10 ml)

Azt lehet minden nap is. Orvos is azt mondta nekem, hogy nem okoz kárt sőt sok embernek száraz a szeme a sok tv, számítógép, por, olvasás, autóvezetés, stb-stb.)


De az Iridina-t csak mértékkel, pl. randi előtt vagy fontos alkalmakkor. Mindennapos használatra én nem ajánlom.

2010. júl. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja és pár tipp:

Aludj sokat, az segít.

Reggel hidegvízzel moss szemet, jó hosszasan. Hirtelen bepirosodhat tőle a szem ( a rossz minőségű víz...) de pár perc múlva szép lesz.


Napközben néha egy 5 percre hunyd le a szemed és pihentesd.


off:

Jó, hogy már Magyarországon is kapni az Iridinat, régen mindig hozatnom kellett külföldről.

Látom neked sem válaszolt senki, én is többször kiírtam ezt a kérdés régen, amikor még nem tudtam a fenti dolgokról. Akkor is 0 válasz érkezett :)))


Puszi

2010. júl. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat!!! :)

azt szeretném még kérdezni, hogy a Visine Fáradt szemre is hatásos? attól is fehér lesz a szem?

2010. júl. 12. 08:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, nekem valamennyit segít.

De sajnos teljesen fehér nem lesz.

Csak azért javasoltam, mert az iridina-t nem szabad gyakran!

De mondjuk ha este kicsivel lefekvés előtt cseppentesz a visineből meg reggel illetve ha tudsz akkor délután is akkor azért javít az állapotodon valamennyit.


Amúgy fontos, hogy a visinet és az iridinat ne keverd, pár óra teljen el mielőtt alkalmazod.

2010. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
okés :) mégegyszer nagyon köszönöm a segítséget, nagyon kedves vagy! :)
2010. júl. 12. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2010. júl. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Régi a kérdés, de azért válaszolok. Én is eresnek láttam a szememet, és a szemorvosom (akihez kb 8 éve járok, és 50 éve praktizál a doktornő) mondta, hogy nekem pl lehet a dioptria nagyságától (-7) is ez az ereződés, de nem kóros. Most én is vettem Iridinát, azért is írtam ide. Viszont egy szemorvos mondta egy netes videóban, hogy vigyázni kell vele, mert ezekhez az érszűkítő cseppekhez nagyon könnyen hozzászokik a szem, és ha épp nem tud cseppenteni az ember, jobban bevörösödik, mint előtte.
2015. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!