Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire néztek meg egy...

Fiúk! Mennyire néztek meg egy pattanásos arcúlányt aki eleve egyáltalán nem csúnya? Többi lent.

Figyelt kérdés

180cm vagyok zöld szemű hosszú sötétszőke hajam van és alakra is tök vékony vagyok de az egészséges kategóriába tartozom.ja és szemüveges.

Ez így nektek mennyire oké?



2019. júl. 25. 10:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Csúnya és zavaró egy bizonyos mérték fölött. Az ha kijon 1 2 3 db az meg ok de amikor már messziről látszik h patis a fej az kiabrandito és csúnya.
2019. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha valakit megbámulnak (buszmegállóban, bevásárlóközpontban stb.), akkor nyilván nem csak az arc számít. Nem arról van szó, hogy ellensúlyozza a pattanásokat a jó testalkat, egyszerűen ha valakiben van valami feltűnően szép, akkor azt megnézik, ennyi. Ha nagyon csúnya az acneja, a fenekét attól még megbámulhatják.


Ha viszont minden nap találkozik egy fiú a lánnyal, akkor nyilván egy kicsit más a helyzet. Hogy legyen kedve nézegetni, számít az összhatás is.


Egy ilyen akne már zavaró szerintem, nem esztétikus:

[link]


Ezzel viszont nincs semmi baj, teljesen normális:

[link]

2019. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Utolsóval egyetértek, az első képen az arc visszataszító, a második képen az a pár pati nem kizaro ok egy ismerkedésre.
2019. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A 12-es első képén érdekes hogy a csajnak volt pénze az orrát átlövetni, de kozmetikusra már nem telt..
2019. okt. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!