Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék csajosabb?

Hogy lehetnék csajosabb?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves lány vagyok, akit igazából egyáltalán nem érdekel a divat, se a sminkelés. Viszont abban a korban vagyok amikor szeretnék megfogni egy fiút. Ehhez az kéne hogy kicsit csajosabb legyek. Esetleg lenne olyan tippetek amivel ezt elérhetem?

2019. júl. 27. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szükséges ahhoz sminkelned, hogy csajos legyél. Bár nem tudom hogyan nézel ki, magamból kiindulva bőven elég szempillaspirál, formázott szemöldök (az se mindig kell). Szerintem az ápoltság a legfontosabb. Én nagyon odafigyelek a bőrömre, mivel nekem alapból száraz, lenne mindenféle krémmel arcradírral stb, sokan meg is dicsérik.


Ami a ruhákat illeti, én se mindig a legújabb divatot követem. Nem ezen múlik hogy csajos-e valaki, vagy sem. Egy ing és farmer is lehet nagyon nőies, míg egy egyberuha is lehet igénytelen és taszító. Próbáld úgy kombinálni a ruháidat, hogy csajos legyen és neked is tetszen.

Tudom ajánlani ezt az oldalt: [link]

Néhány darab nyilván kicsit sok, de sok kombinációt mutat a lány én gyakran nézegetem itt a ruhákat hogy pl hányféleképpen lehet egy pólót hordani úgy hogy ne legyen unalmas se :)

2019. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Igen, a szempillaspirált mindenképp használni fogom. A szemöldökömet viszont nem festem, mert szerencsémre sötét és dús, csak a kozmetikus szokta kiszedni és formázni

2019. júl. 27. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az rendben is van :) javaslom még a magas derekú nadrágokat/farmereket, egy betűrt pólóval/inggel vagy crop toppal is nagyon jól tud kinézni és kihangsúlyozza az alakot. Nekem nagyon bevált és véleményem szerint a legtöbb fiúnak tetszik a “curvy” alak :)


Első voltam.

2019. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, az alakomat én is szeretem kihangsúlyozni
2019. júl. 27. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!