Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék fotogén?

Hogy lehetnék fotogén?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Röviden az érdekel,hogy érhetném el,hogy szép legyek a fotókon,amik készülnek rólam. A tükörben elégedett vagyok magammal és a szelfiken is jól nézek ki,azonban a fotók amiket mások csinálnak rólam mind egytől egyig brutális...nagyon rosszul érzem magam mikor egy nyilvános eseményen jelenek meg,mert tudom hogy lesznek majd róla képek és egyszerűen utálom azokat nézni.Szóval jól jönne pár tipp,mert nagyon el vagyok keseredve.Előre is köszönöm.

2019. jún. 4. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos a telefonos fényképek általában nem túl jó minőségűek.

Ha ronda vagy, akkor a rossz minőség szépít.

De ha szép vagy, akkor rondább leszel a rossz minőségű képen.

Tapasztalat.

2019. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amikor magadat fotózod odafigyelsz, hogy előnyös, jó legyen a kép. ha egy hozzáértő fotóz, ő is igyekszik jó képet készíteni rólad, de mások által találomra készített rossz képek ellen nem tudsz védekezni, mert aki nem ért hozzá, nem törődik vele, az nem fog jobb képet készíteni. ezt csak elfogadni lehet, megbarátkozni a dologal. esetleg pszichológus segíthet feldolgozni.
2019. jún. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor így jártam...#2es Amúgy is érlelődik már bennem régóta,hogy beszélni akarok egy pszichológussal egyéb dolgok miatt szóval ez plusz egy ok.
2019. jún. 10. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 Akkor hajrá!


Azt tegyük még hozzá, hogy a fotogénségnek semmi köze a kinézetedhez. Ismerek tök jól kinéző férfit is, nőt is, akik rémesen hülyén néznek ki fotókon.


Viszont, ahogy te is egyszerre több szelfit készítesz és megválogatod, hogy melyiket publikálod, a fotósnak is meg kellene. Sajnos ez sokaknak nem sikerül.

2019. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!