Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék csinosabb, szebb?

Hogy lehetnék csinosabb, szebb?

Figyelt kérdés

Nincs konkrét bajom magammal, mint hogy pl nagy az orrom, kicsi a mellem, vagy keskeny a szám, amit ha megcsináltatok, onnantól minden rendben.

Hanem úgy egészben.


A bőröm enyhén problémás, de törődök vele. A hajam jó, ahogy van (végre), szóval ezen nem szeretnék változtatni.

Átlagosan szoktam öltözködni, évek óta megvannak a kedvenc darabjaim.


Sminkelni is szoktam, igaz, csak alapszinten (BB, korrektor, szempillaspirál).


Sportolok is, de csak otthon.


25l


2019. máj. 20. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fura lesz ez a tanács de mentálisan, ott legbelül is lásd magad szépnek. :) Használj mantrákat, amíg be nem épül a tudatodba hogy milyen értékes és csodálatos vagy,vonzó...stb :)
2019. máj. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy az, tényleg magabiztosnak kell lenni, tehát #1 válasza remek.

Másik az, hogy ha csinosabb akarsz lenni, de átlagosan öltözöl, akkor értelemszerűen csinosabb ruhadarabokat kellene venni, nem tudom, hogy ezen mi akkora ördöngősség.

Néhány szoknya, póló helyett blúz/ing, vagy ha póló, az is lehet nőiesebb, ha testhezállóbb és olyan egyéb ruhadarabokat veszel fel hozzá, pl blézer, vászonnadrág, egy szép magassarkú.

A net tele van ilyen oldalakkal, a yt-on is millió egy csatorna a sminkelésről és nőies öltözködésről.

2019. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az átlagos alatt azt értettem, hogy nem elegánsan, kihívóan vagy extravagánsan. Ill hogy nem követek semmilyen stílust, nem tartozom semmilyen szubkultúrába.


Sokat hordok szoknyát, nyáriruhát, nyáron csak ilyesmit. Pólókból, farmerből csakis testhezállót.


Az átlagos számomra ezt az öltözködést jelenti:

[link] (csak más csizma)

[link]

[link]

2019. máj. 21. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Bakker, 25 éves vagy, ezen már túl kellett volna régen lendülni... Ha 10 évvel ezelőtt teszed itt fel ezt a kérdést akkor még érthető, de most?? Ennyi idősen már nem útkereső tini vagy hanem felnőtt nő, kialakult stílussal, énképpel. Ha évek óta megvannak a kedvenc darabjaid, tudod mi az ami jól áll, miben érzed jól magad, akkor miért akarsz most bármiben változtatni? Úgy egészben ha a kisugárzásoddal van gondod azt belülről tudod javítani nem külső dolgokkal.
2019. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek alapján egyetértek a 3. válaszolóval, főleg hogy így is csinosabban öltözöl, mint az átlag szerintem, tehát tényleg a fejedben kell rendet tenni.

VAGY akkor mit jelent neked az, hogy ennél csinosabban? Mert arra nem mondtál példát..ha meg van egy elképzelésed arról, hogy mi lenne csinosabb, akkor miért nem követed azt, és veszel olyan ruhadarbokat, stb?

2019. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!