Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek a lánynak...

Szerintetek ennek a lánynak pontosan milyen az alakja a V-alkatokon belül?

Figyelt kérdés

V-alkat általános jellemzői:-a váll szélesebb mint a csípő

-a felsőtest erősebb


A NYALÓKA alkatra a nagy mellek, a széles derék és a keskeny csípő jellemző.


A KEHELY alkatúaknak is széles a válluk, de a mellük is nagy. Derekuk széles, szinte egybeolvad a csípővel, ami viszont inkább keskeny. Telt alkatúak, akár pocakjuk is lehet. Ennél a testalkatnál gyakori, hogy a derék rövid és a lábak hosszúak.


A TÖLCSÉR alkatúak széles vállakkal, kisebb mellekkel rendelkeznek. Derekuk vékony, de a csípőjük keskeny, így az arányok nem optimálisak. A tölcsér alkat sajátossága ezen kívül a formás, izmos comb és lábszár.


[link]



2019. júl. 31. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ezek közül egyik sem. Valóban a váll kicsit szélesebb, mint a csípő, viszont egyáltalán nem aránytalanul. Van dereka, rendesen látható.

Én ilyen kategóriába nem tudnám besorolni. De nem is kell.

Sportos alkatnak tűnik.

2019. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2019. júl. 31. 10:02
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez a pont jó alkat, nem azért mondom, mert nekem is ilyen, de tényleg csinos vagy, van csípőd, melled és derekad, mind arányosan, egyik sem túl nagy vagy túl kicsi a másikhoz képest. Én ezt úgy hívom, hogy homokóra alkat, csak kicsiben :D Mert arányokat nézve leginkább az, nem kell, hogy D-s melled és Kim kardashian segged legyen hozzá. Legalábbis szerintem.
2019. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként én is arra gondoltam, hogy homokóra. Csak azért nem írtam, mert sokak szerint csak az lehet homokóra, akinek nagyon nagy mellei vannak meg husi is.
2019. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Akkor ezekszerint csak én látom V-alkatnak?!


Derék van, de a váll széles meg a mell sem kicsi (75/C), a csípő meg nem vmi széles.

2019. júl. 31. 12:12
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz :)
2019. júl. 31. 12:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Széles kicsit a vállad, de van csípőd is. A V-alkat esetében nincs vagy lényegesen szélesebb a váll hozzá képest, mint pl sok evezős csajnak.
2019. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem eveztem sose rendszeresen, de évekig Judoztam. Ez rásegíthetett hogy szélesebb legyen a vállam?
2019. júl. 31. 12:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem sportoltam semmit felsőtestre, mégis olyan az alkatom, mint neked. Genetika :)
2019. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Homokórának nem mondanám
2019. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!