Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Victoria’s...

Mi a véleményetek a Victoria’s Secret fehérneműiről, termékeiről?

Figyelt kérdés
Voltam már üzletekben, nézelődtem webshopon de szerintem ocsmány.A fehérneműk anyaga és színei sem tetszettek.A táskáik giccsesek és a parfümök is leginkább egy húsvéti eldobható pacsulira emlékeztetnek. Az áruk viszont rendkívül magas ettől függetlenül.Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok.
2019. aug. 11. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyertelmu a VS eseteben, hogy leginkabb a markat fizeted meg naluk. Nem vagyok oda erte, de nalam nem alakult ki ennyire rossz velemeny rola. A fehernemuik kozul nekem sok tetszik, csak nem gondolnam, hogy megerne megvenni ennyiert. A testpermetek kifejezetten jok szerintwm, nekem ketto volt, es csak azt tudom elmondani, hogy az illatuk is kifejezetten jo volt es tartossag szempontjabol is remekeltek:)
2019. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a márkát,de nyilván ízlések és pofonok.
2019. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!