Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek és tapasztal...

Mi a véleményetek és tapasztalatotok a DM saját márkás termékeiről, termékeivel? (Pl. : s-he, Balea)

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok kérlek, illetve hogy konkrétan melyik termékről van szó.
2010. szept. 30. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Én a Baleát egyszer próbáltam, de köszönöm nem kérek belőle többször! Nagyon gagyi
2010. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az egész család balea termékeket használ a sampontól kezdve a borotvahaon át a dezodorig. Több márkás terméket is végigpróbáltunk, mire ezek mellett kötöttünk ki. Az középárkategóriás termékekhez képest minöségi különbséget nem vettünk észre, csak érezhetöen olcsóbbak.


Én 52/N, párom 55/F, gyerekek 33/N 29/N,20/F 19/F

2010. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Már második tubus balea tusfürdőt használom, nekem bevált rettentő olcsó és iszonyat jó az illata! Bár néha érzem úgy hogy "tapad" tőle a bőröm az elég kellemetlen de 250 ft-ért messze ez a legjobb választás!
2010. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem S-he-cuccaim vannak, és teljesen elégedett vagyok velük, mert olcsók, és jó minőségűek (jó, nem egy Chanel, de az árukhoz mérten teljesen jók). Korrektorom volt (ilyen stiftes, rúd-jellegű), szájfényem... a hármas szemhéjpúdereiket meg imádom-egész nap tartanak, szuperek a színeik és nem tűnnek műnek, mint pár egyéb olcsóbb szemhéjfesték.
2010. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!