Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Manapsag miert olyan nagy...

Manapsag miert olyan nagy divat a muvire kiszedett szemoldok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, csak nekem fura ez, de olyan furcsa hogy manapsag minden nonek ki van szedve a szemoldoke, ami nem is lenne gond, addig, amig nem termeszetellenes hatasu. Az a fura ebben nekem, ogy mindenkinek egyenszemoldoke van, az osszes nonek egyformara szedett vekony muvi szemoldoke van, szinte nem is latni termeszetes szemoldoku (most arra gondolok, hogy termeszetesen van kiszedve) holgyeket. Mindenkinek ez a muvi vekony dramai szemoldoke van. Azokrol nem is beszelek akinek hajszalvekonyra van szedve, vagy oda van tetovalva. Ez nekik miert tetszik? Csak szerintem csunya ez? Es ne mondja senki hogy irigy vagyok, mert ezt barki megtehetne... Szerintem groteszk.
2019. aug. 31. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Mindig divat volt szedni, és mindig volt, akik csúnyán, túl természetellenesre szedték ki. Pl. '90-es években a túl vékony, csík szemöldök. Most több termék van, polr, zselé, ceruza stb. Ennyi a változás, meg most más forma népszerű.

És persze még mindi azok vannak többen, akik egyáltalán nem foglalkoznak vele, pedig rájuk férne.

2019. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom te merre szoktál járni, de én pont az ellenkezőjét szoktam látni: sablonnal rajzolt szögletes, vastag szemöldök szinte mindenkin....
2019. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Pont, hogy a természetes, dús, sötét szemöldök a menő már jópár éve.
2019. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam még soha két egyforma szemöldököt. Vékonyakat meg napaság pláne nem, csak elvétve. Mostanában a vastagabb/természetes hatású szemöldök a divat.
2019. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Én se tudom, merre jársz az utóbbi 5 évben. Felénk csupa Brezsnyev járkál.
2019. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek csodalkozora van kihuzva meg kiszedve.. ugyanolyanok vele
2019. szept. 1. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!