Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim gyanta, mert a borotva...

Intim gyanta, mert a borotva nem jó?

Figyelt kérdés

Mindig borotvát használtam, de nagyon meguntam, hogy folyamatosan bortoválkoznom kell és a legnagyobb probléma, hogy a bőröm mindig kipattogzik tőle, a szőr benő, stb. (már ezer féle dolgot próbáltam ezek ellen, de egyik sem használt).

Kipróbálnám a teljes intim gyantázást, de kicsit félek elmenni.

A fájdalom miatt is, meg mégis elég intim helyzet.

Valakinek van valami tapasztalata, hogy milyen? Tudnátok írni róla pár szót?



2019. szept. 5. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Én otthon epilátort használok. Egyszeri beruházás és magamnak csinálom. Egy kicsit fájdalmas, de kibírható.
2019. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valóban elég kellemetlen.

Engem a helyzet "intimitása" nem különösebben érdekelt, de az egyik kozmetikus lefogott, amíg a másik kente és tépte a gyantát.

2019. szept. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem a megváltást jelentette a gyanta. A borotvától folyton viszkettem, mikor nőtt ki a szőr, és szinte sosem volt sima, azonnal elkezdett visszanőni.

Az intimgyanta nagyban függ attól, ki csinálja, 3-4 lánynál voltam összesen, és nekem alapvetően jobban bejön a kíméletlen de gyors típusú szakember. Jobb helyeken abban is segítenek, hogyan ápold a bőrt, hogy elkerüld a szőrbenövést és irritációt.

Engem a kitárulkozás nem zavar, havonta több száz embert látnak, és szakmailag tekintenek mindenkire, ha ápoltan és tisztán mész oda, nem kell miért szégyenkezni.

Meg hát, közben tudtok beszélgetni, akkor lehet, jobban elterelődik a figyelmed.

2019. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2019. szept. 8. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!