Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2 napos szempilla építő...

2 napos szempilla építő tanfolyam, ami papírt is ad? Lehet ezzel majd dolgozni?

Figyelt kérdés

Lehet venni plusz órákat, akkor is ha megvan a tanfolyam. Ha úgy érzem veszek is párat, meglatjuk nekem való-e.

Szeretném is csinálni (nincs amúgy kozmetikus szakmám sem ilyesmi)

Ez a papír feljogosit majd h vállaljak szempilla építést!?


2019. szept. 13. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szempilla építést ès sminkelèst csak akkor végezhetsz ha van Szépségápolás OKJ papírod! Bemásolom a hivatalos rendeletet is. A szépsegàpolót amúgy megtudod csinàlni 1 éves tanfolyamon.


A szálankénti műszempilla építést és a sminket a TEÁOR’08 (ÖTVJ tartalom) is, és a 150/2012 (VII.6) Korm. rendelet az Országos Képzési Jegyzékről is szabályozza, amely a tevékenység jogszerű végzéséhez Szépségtanácsadó, (új OKJ-s szakképesítés) vagy Kozmetikus szakképesítést ír elő.

2019. szept. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
* Magyarul, nem, nem jogosít fel a szempillás tanfolyam arra hogy ezt hivatalosan végezhesd!!
2019. szept. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, bár elsőre is értettem, a második válasz kicsit furán jött le.. De köszönöm.
2019. szept. 14. 11:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha ezzel szeretnél foglalkozni akkor minnel hamarabb kezd el a szépségtanácsadóit mert nemsokára meg fogják szüntetni a kepzést és csak kozmetikus vegzettséggel kezdhetsz bele (ami 2-3x annyi idő és pénz)
2019. szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ahhoz érettségi kell, és az nekem 2 év múlva lesz meg. Nekem csak kertész szakmám van, nem érettségiztem le. :)

Szóval mindegy.

2019. szept. 14. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:

A 2. Válaszom az első vàlaszom végéről maradt le.

Akartam egy összegzést írni.

Ne érsd félre, nem úgy szàntam ahogy érződik! :)

Így vissza olvasva tényleg elég bunkónak tűnik

2019. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Köszi az infókat :)
2019. szept. 14. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!