Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen fülpiercing "válogatás"...

Milyen fülpiercing "válogatás" a legesztétikusabb?

Figyelt kérdés

Szeretnék még több fül pc-t, viszont túlzásba sem akarok esni. Szerintetek mi az az elosztás ami még szép és nem túl sok?

Ne olyan válaszokat, hogy ami nekem tetszik, stb, konkrét vélemények érdekelnek, hogy ki szerint melyik a legjobb, köszi:)))


Én pl. ezekre gondoltam:

1.) jobb fül - három, bal fül - kettő

2.) jobb fül - egy helix és két lyuk alul, bal - kettő

3.) jobb fül - kettő, bal - helix, egy lyuk alul

4.) jobb fül - három, bal fül - helix és egy lyuk alul


Jelenleg két lyuk van a jobb fülemben és egy a balban.



2019. szept. 20. 12:03
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%

Szerintem sokféle variáció nézhet ki jól, csak arra kell figyelni hogy ne legyen túl sok piercing egy csomóban.

Pl. nekem a balban van egy industrial és cimpában 2 lyuk, a jobban egy tragus és szintén 2 lyuk, oda még egy helixet fogok szúratni. Egész jól el vannak osztva, nincs full tele a fülem de mindenhol van benne valami.

2019. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kismartin224 válasza:
Nekem van egy tragusom 2 fullbevalo lyuk egymas melett egy helixem meg egy industrialom
2019. nov. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bal an van egy 10mm fültágító, jobban egy fültágító és felette 4 fülbevaló. Azért néz ki jól, mert a színek harmonizálnak és nem akar egyik sem túl sok lenni. Régebben fültágító nélkül is túl sok volt a hatása, mert más más színek és anyagok voltak benne. Szóval szerintem ez a legfontosabb.
2019. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!